Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A bárányhimlőt, kimutassa a...

A bárányhimlőt, kimutassa a vérvétel?

Figyelt kérdés
2021. nov. 30. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

kimutaTJa !!!


Amúgy meg nem tudom...

2021. nov. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha tele vagy pettyekkel a fejed búbjától a talpadig az elég jól mutassssaaa... :)


Sima vérvétel nem mutat ki semmilyen fertőzést, ha csak nem direkt tesztelik valamire. Max a gyulladást vagy megemelkedett szinteket mutat. Hogy miért azt nem mutassa.

2021. nov. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ez a "kimutassa" hasogassa a fülemet...
2021. nov. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3: Ahogy régen mondtuk volna, "a Lőrincze (Lajos) meg csókoltassa" a kérdezőt... :)
2021. nov. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kárpátalján így mondjuk "kimutassa".

Amúgy Ukrán suliba tanultam. :))

2021. nov. 30. 17:50
 6/7 A kérdező kommentje:

És azért kérdem a vérvételt, mert az orvos rá nézésből, semmilyen vérvétel vagy kivizsgálás nélkül azt mondja, hogy mérgezés.

És nagyon kölcséges gyógyszer illettve antibiotikumot írt ki.

Mondom,hogy a kiömlés előtti napon három üveg sört ittam, erre hasára csap és azt mondja "alkohol mérgezés".

Nem bizom benne egész nap csak keresem ezt a betegséget, de nincs ilyen, max hasmenés.

Illetve ha a gyógyszereket ki váltom akkor neki jár prémium, plusz nagyon ideges lett mert nem az Ő álltal kijelölt patikában vettem a kenőcsöt.

2021. nov. 30. 17:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha aktív, akkor szerintem igen.

Bár nemtudom hogy csinálnak-e

2021. dec. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!