Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet valami bajom ?

Lehet valami bajom ?

Figyelt kérdés
Alapból szorongok , hajlamos vagyok pánikra is , mostanában sokat aggódok az egészségem miatt. A pulzusom nyugalomban 50-60 körül van , napközben max 70. Az előbb észrevettem hogy gyorsabban ver a szívem , megszámóltan 90/min , vártam egy kicsit akkor 84-85 lett. Mitől van ez , az ágyban fekszem , kicsit felvagyok ugyan fujódva , nemrég ettem.

#szorongás #Gyorsabb nyugalmi pulzus
2021. nov. 30. 21:12
 1/3 anonim válasza:
Mert túlságosan magadba fordultál, folyton magadat figyeled nyilván rögtön találsz valamit. Nálam mikor ez volt én a nyelven hátsó részen levő kis izékre gorcsoltem rá, amik teljesen normálisak és mindenkinek vannak és amikor utána olvastam írtak, hogy a panikbetegek hajlamosak erre. Lépj ki magadból mozdulj ki tereld el a gondolataidat erről az állandó onfigyelesrol és jobb lesz. Ha nem menj pszichiáterhez felír neked cipralexet de az amúgy nem megoldás. Segít de nem megoldás.
2021. nov. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi , egyébként ahogy most néztem a pulzusom hol felgyorsúlt hol be lassúlt tapintásra , de érdekes csak akkor mikor feszülten figyeltem , mikor kicst lazábban és normálisabban vettem levegőt az is az volt :(
2021. nov. 30. 21:34
 3/3 anonim ***** válasza:
A szorongástól magas a pulzusod... Keress fel egy pszichológust.
2021. dec. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!