Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Otthoni pozitív teszt után mi...

Otthoni pozitív teszt után mi a teendő?

Figyelt kérdés

Karanténba vagyunk pár napja, 1 covidos családtag miatt.

Mára többen mutatjuk a tüneteket.

Otthon elvégzet gyorstesztet ha csinálunk és az ha pozítiv akkor gondolom felkell hívni a háziorvost. Így is elkéne menni tesztett csináltatni a mentösökhöz?Vagy ez alapján új karantén kezdődik csak nem lesz hivatalos pozitiv eredményről papir..


2021. dec. 1. 10:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

5, nem gondoljátok komolyan. Miért nem oltatott? Arra vart, hogy beteg lesz és addig elmulik, hogy elmehessen ?


Na nehogy már


De, tényleg ez van... Nem oltat, mert alapvetően mindenféle gyógyszert ellenez. Homeopátia és gyógynövény, amit maximum hajlandó fogyasztani. (a gyerekek is csak azt kapták, ami kötelező, vagy nagyon muszáj)

A szalagavatóval úgy volt, hogy hátha addigra lesz valami kiskapu. Kb egy hónapja kapta el a covidot, akkor úgy volt vele, hogy meg van oldva a dolog, mehet a szalagavatóra, nincs akadály. Hát most meg pislog, hogy mégsem.

2021. dec. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha megnézeti valami laborban ,hogy milyen szintű a védetsége(nem tudom mennyi ezer,talán 21000 körül mondták a tv-be még a kínai miatt, hogy annyiért néznek ellenanyagot vagy mit) akkor amúgy megkaphatja a védettségi igazolványt valamennyi időre.
2021. dec. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#12, igen, most ezzel próbálkozik, kérdés, hogy lesz-e kártyája jövő hétig...
2021. dec. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%
Biztos nem 2 nap alatt ér oda a kártya.
2021. dec. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
10, ezt elcímezhetted, mert ennek köze nincs az irasomhoz
2021. dec. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
13: Én is nézettem ellenanyag szintet, igényeltem a kártyát, nem akarom elkeseríteni, de nekem majdnem 1 hónap volt, mire megérkezett... :/
2021. dec. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!