Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A patikákban kapható Biosynex...

A patikákban kapható Biosynex otthoni Covid-19 gyorsteszt halvány pozitív eredményével mit kell csinálnom?

Figyelt kérdés
Tavaly év végén voltam PCR teszt által igazolt covidos. Ezért nem meglepő, hogy ez az otthoni gyorsteszt lgG-re erős pozitív lett. De sajnos halvány, gyenge pozitív lett lgM-re is. Hogyan tovább?
2021. márc. 10. 01:53
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Semmit

2. Elmész rendes, laboros ellenanyag tesztre, ha érdekel.

2021. márc. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy rendes tesztet kérjek? Ez nem rendes teszt?
2021. márc. 10. 08:37
 3/5 anonim ***** válasza:
De. De a gyorstesztek soha nem 100%-ig megbízhatóak, csak egy kb. eredményt mondanak. 10 ezer körül mozog egy ellenanyag teszt, ahol laboratóriumi körülmények között kimutatják az ellenanyag szintet. Ez alapján kaphatsz majd igazolást is. (Bár mivel van PCR pozitív teszted, így ez 6 hónapig jó).
2021. márc. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem értesz engem. Azért kérdezem, hogy mi legyen a halvány pozitív lgM-mel, mert az JELENLEGI fertőzést mutat ki, magyarul valószínűleg másodszor is elkaptam, és vagy megúszom enyhén, vagy majd ezután jönnek a nagy tünetek megint, mint először.
2021. márc. 10. 08:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel a háziorvosodat. Lehet, hogy elkaptál egy mutáns vírust.
2021. márc. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!