Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vakbél vagy izomhúzódás?

Vakbél vagy izomhúzódás?

Figyelt kérdés

Pár napja a jobb oldalamon, a köldökömmel kb egy vonalban 10 centire, vagy kissé lejjebb enyhe nyomó és szúró fájdalom jelentkezik. Nem fáj állandóan, és inkább csak kellemetlen. Ha állok akkor jobban érzem. Nem erősödött de nem is múlt. Más tünetem nincs, étvágyam van, nem vagyok lázas stb. Nyomásra sem erősebb a fájdalom.

Az is igaz, hogy pár napja belefogtam újra a kocogásba amit régóta hanyagoltam, szóval nem vagyok formában. Lehetséges volna hogy bemelegítéskor vagy futás közben meghúzódott a hasamban egy izom?

Holnap péntek, érdemes ezzel orvoshoz menni? Vagy várjam ki mi lesz?



2021. dec. 2. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, mint ahogy azt a válaszok mutatják, nem sok orvos lóg errefelé. :)
2021. dec. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Végül egyik sem lett, egy hónap után még mindig nem múlt el, az orvosok ide-oda küldözgetnek. Jobban örültem volna ha vakbél, már túl lennék rajta...
2022. jan. 1. 16:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Tuti mozgástól van. Én is futni járok, és néha azt hiszem, hogy utána a szívem szúr, meg görcsöl, de nem, csak a bordaközti, meg mellkas izmaim... Sokat kell nyúltani, elején meg brutal melegíteni.
2022. jan. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!