Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Évente ismétlő oktás?

Évente ismétlő oktás?

Figyelt kérdés

[link]


Mit gondoltok erről? Valamint ha kötelezővé is teszik?



2021. dec. 2. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Haha. Kis naiv. Jó lesz az félévente is. Vagy még kevesebb.
2021. dec. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
Nem új, influenzával is ez a helyzet évtizedek óta.
2021. dec. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden évben 3-4 oltás?


Vagy minden évben egy?

2021. dec. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#3!

Jelenleg az a hivatalos álláspont, hogy 6 hónapig véd, tehát évente 2. De ezeket majd a politikusok eldöntik ahogy szokták... Majd választásokhoz közeledve szerintem elég lesz egy is.

2021. dec. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Vagyis akiket most 15 évesen kezdenek oltani, azok 75 éves korukra már a 120-adik oltásukra fognak menni. Persze ha megélik...


Komolyan ezt akarják az oltást pártolók??

2021. dec. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%

4, tudtommal pl a Pfizer hivatalos verziója az, hogy az 1-2 oltást ugye 1 hónappal egymás után, a harmadikat rá fél évre, de a negyediknek már elég 9 hónap. Szóval ja, lényegében évente kell majd vélhetőleg.


5ös, az meg hogy tényleg ezt akarják e az oltáspártiak... hát... van ez, meg a megbetegedés. Engem meghurcolt rendesen a COVID, az ízlelésem és szaglásom vissza se jött rendesen, pedig több mint 1 éve volt... Én nem akarom mégegyszer ezt. Nyilván, az oltás sem garancia erre, de ha már csak feleannyira csap földhöz és feleannyi kárt okoz utólagosan, akkor már jó deal nekem.

2021. dec. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

#6!

Te tipikus agymosott!!! Nem az oltással van a baj, hanem az életed beszabályozásával. Egy másik ugyan olyan hús-vér ember mint te dönt majd arról, hogy te mehetsz-e dolgozni és lesz-e mit enned, vagy éhen halsz... Fel tudod ezt fogni? Szó sincs szigorúbb kontakt kutatásról, tömegközlekedés fertőtlenítéséről, fejlesztett egészségügyről... Itt csak arról van szó, hogy oltás különben kirúgnak. Ha ez az emberek egészségéről szólna akkor mindenki beoltatná magát aki szeretné és pont. Ukrajnában már lőttek le embert mert nem viselt maszkot... Utoljára ilyen a második vh.ban volt, hogy valakit megölnek viselet/vallás miatt. Most komolyan, ha olyan rohadtul jó az a 3-4-5 adag oltás akkor adasd be és te védve vagy nem??? Ha meg nem akkor gondolkozni kéne, hogy mire is jó ez az egész... Csak mert érdekes módon újabb oltásokat nem gyárt senki, mindenki a 2019es variánsra kifejlesztettel oltja magát agyba-főbe.

2021. dec. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%

Aha

Hát mivel nekem nem célom újra végigszenvedni a betegséggel amit egyszer már végigszenvedtem, ezért én kérem az oltást. Így is okozott a betegség maradandó károsodást, úghogy inkább ötvenszer is az oltás.

És ez pont a hatalom érdekében is áll.

Akkor meg?


Te meg nyomasd a kis forradalmadat az oltás elutasításának szabad jogáért... de akkor a gyerekedet se oltasd be akötelező oltásokkal. Románia is élevzte, hogy nem kötelező a kanyaró oltás, milyen jól járt vele pár éve :D

2021. dec. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

Rendben akkor te oltasd be és kész, de a többieket hagyd ki belőle. Pont ez a forradalom amit te csinálsz, hogy erőszakosan propagálod meg próbálod hülyének beállítani azokat akik nem úgy gondolkoznak ahogy te...

Egyébként magadat nyugodtan hasonlítsd a románokhoz, de a többi ember ne, köszi.

2021. dec. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!