Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek daganatos vagyok?

Szerintetek daganatos vagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap fájt a fejem kB 1 héttel ezelőtt napokig gyenge voltam, hányingerem volt, rossz közérzet. Napok óta szédülök. A mai napon a szédülésen kívül nem volt más tünetem (hányni egyébként nem hánytam) olvastam a leukémia tüneteirol és ezek eléggé hasonlóak (nagyjából 9 napja allig mozdultam ki egész nap a gép előtt ültem lehet ez is az oka?
2021. dec. 5. 21:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

jaj szerintem egy kis gyengeségtől meg fej fájástól nem leszel leukémiás

amúgy valami lehet a levegőben, mert több ismerősöm is ezekre a tünetekre panaszkodik meg gyakorin is láttam már hasonló kérdést mostanában

2021. dec. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Főleg ez lehet az oka
2021. dec. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mármint h bent poshadsz
2021. dec. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem csak az. Fejfájás, szédülés, hányinger.
2021. dec. 5. 21:33
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Elég komoly betegséged van, sajnos. Hipochondria a neve. Súlyos nagyon.

Na, komolyra fordítva: a leukémiának nem ezek a tünetei. Ülj inkább kevesebbet a gép előtt, és forgasd sűrűbben a tankönyveidet.

2021. dec. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan a munkám, hogy néha 2-3 hétig semmi, aztán meg egy hónapig ki se mozdulok a gép elől (nem játék meg Facebook, hanem munka miatt!)

Ugyanez a tapasztalatom... Sajnos nem tudok mit tenni, ha nagyon érzem, hogy elért a dolog, akkor ha ez napközben történik, akkor kimegyek egy kis időre a levegőre (ha máshova nem, hát az erkélyre - lakásban élünk sajnos), ha meg este, akkor lefekszem és alszom.


Szerintem erre nincs más recept.

2021. dec. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
6-os mik a konkrét tüneteid ha szabad kérdezni?
2021. dec. 5. 21:55
 8/18 anonim válasza:

A leukémia nem így jelentkezne először, hidd el!

Szerintem kezdj el mozogni valamit, illetve meditálj vagy jogázz, igyál sok vizet és próbálj meg egészségesen étkezni. Szerintem lehet, hogy csak migrenes vagy, tudom milyen szörnyű, sok ismerősöm szenved vele.

2021. dec. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Akkor hogy jelentkezne ha szabad kérdezni?
2021. dec. 6. 21:36
 10/18 A kérdező kommentje:
Amúgy ma semmi bajom nem volt csak fáradt voltam de gondolom ez annak is köszönhető hogy hajnali 3 kor aludtam el és reggel 7:25 kor keltem.
2021. dec. 6. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!