Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek daganatos vagyok?

Szerintetek daganatos vagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap fájt a fejem kB 1 héttel ezelőtt napokig gyenge voltam, hányingerem volt, rossz közérzet. Napok óta szédülök. A mai napon a szédülésen kívül nem volt más tünetem (hányni egyébként nem hánytam) olvastam a leukémia tüneteirol és ezek eléggé hasonlóak (nagyjából 9 napja allig mozdultam ki egész nap a gép előtt ültem lehet ez is az oka?
2021. dec. 5. 21:21
1 2
 11/18 anonim válasza:

Hosszú ideig elhúzódó láz, influenzaszerű tünetek, éjszakai izzadás, nagymértékű fogyás, kis bevérzések a bőrön, nagy levertség

De ha megijedtél, akkor javaslom, hogy menj el egy rutin vérképet csináltatni :)

2021. dec. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A tüneteim - csakis ilyenkor, amikor munkadömping van - az, hogy 12 óra -csakis étkezés miatt megszakított - munka mellett, hogy érzem, hogy tele van az agyam, hogy a nap végére teljesen leamortizálódok agyilag a gondolkodástól, és olyankor egyetlen dolog segít: az alvás. Ilyenkor egy dolog segít, ha másnap hagynak addig aludni, amíg nekem jólesik. (Nyilván ha valaki hajnal 1-kor, vagy épp 2-kor fekszik le, akkor nem jó 6-7 óra körül felkelni, hanem később kell - mondjuk ebből a szempontból persze teljesen mindegy, hogy az ok bulizás, vagy éjszakába nyúló munka, vagy más - mondjuk éjszakába nyúló rosszullét.)
2021. dec. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
ismerősnek semmi 11 féle nem volt, csak bedagadt nyirokcsomó
2021. dec. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
12-es és milyen szintű éjszakai izzadás?
2021. dec. 7. 14:24
 15/18 anonim ***** válasza:
Tel vagy fűtési, éjszaka is tuti 22 23 fokban alszol minimum, nem csoda, hogy izzadsz
2021. dec. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Fűtés nincs este. Be vagyok takarózva és pizsamában alszom.
2021. dec. 7. 14:46
 17/18 anonim ***** válasza:
Ezerszer oka lehet. Pajzsmirigy gondok is.
2021. dec. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Amikor izzadok este nem a fejemen tehát a homlokom, ilyesmi nem csak a lábám meg néha a hátam
2021. dec. 7. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!