Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » COVID_Honnan tudja az oltó...

COVID_Honnan tudja az oltó orvos, vagy nővér, hogy melyik vakcina jó nekem?

Figyelt kérdés
Kezeletlen akut betegségeim vannak,úgy mint: pajzsmirigy alulműködés,abbahagytam a gyógyszert 3 éve,cukor, bár nem ismerem el, nem szedem a gyógyszert,3 éve.Magas vérnyomást, vagy 35 éve nem tudják beállítani.koleszterin csökkentő szedését, vagy 4 éve abbahagytam,fokhagyma kapszulát szedek helyette.Vérvételen, 3,5 éve voltam utoljára, ki tudja milyen a vérem.Májfunkcióm mindíg rossz volt, szerintem a pia miatt.Köszvényre gyógyszert szedek, bár neha 2-3 hónapot kihagyok.Alkoholt napi rendszerességgel fogyasztok.50 +,-os vagyok.Háziorvosom nincs, aki ismerné a beteg élet utamat!-Így honnan tudják az oltóponton, hogy melyik vakcína jó nekem? Azt adnak ami éppen van?

2021. dec. 7. 22:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Mivel a Pfizer minden betegség minden stádiumában adható, így az neked is jó lesz.
2021. dec. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#1 akkor miért nem mindenki azt kapja?
2021. dec. 7. 22:34
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem foglalkoznak vele, nyomjak ami eppen van. Foleg Pfizert
2021. dec. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Kutyát nem érdekel, mi van veled, adnak, ami a kezük ügyében van, ha elfogadod. Nekem is van krónikus betegségem, szedek gyógyszert is, ezeket ugye rá kellett vezetni a hozzájáruló nyilatkozatra, 3-bol egyszer (a második alkalommal) kérdezett rá az orvos, hogy mi bajom és mit szedek.
2021. dec. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Az egész dolog max 4 perc. Köszönsz belédnyomja viszlát. Mint a futószalagon úgy csinálják.
2021. dec. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
32%

"honnan tudják az oltóponton, hogy melyik vakcína jó nekem?"


Pl közlöd velük a betegségeidet. Oltás előtt nyilatkozol, hogy van-e krónikus betegséged. Ha ellhallgatod, nem tudja, és esetleg olyat kapsz, amivel kimutattak összeférhetetlenséget. Ez sem nem az oltás, sem nem az orvos hibája nem lesz, hanem a tiéd, hiszen te tudtál róla, hogy van betegséged, és nem mondtad.

2021. dec. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Próbáld meg ezeket elmondani az oltó orvosnak.
2021. dec. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Ha ennyire nem érdekel az egészséged, nem mindegy, melyiket kapod?


Egyébként ez úgy működne, hogy aki oltatni akar, az megkérdezi a háziorvosát, szakorvosát. Azok meg úgyis azt mondják, "Mindegy, csak oltasson!"

2021. dec. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Hát nem egészen működik úgy. A mi háziorvosunk megmondta melyikőnk melyiket kaphatja. Nem csak rálegyintett, hogy csak adassunk, mindegy mit.
2021. dec. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Gyógyszeripari lobbi miatt mindegy, csak fogyjon a cucc.
2021. dec. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!