Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » COVID_Honnan tudja az oltó...

COVID_Honnan tudja az oltó orvos, vagy nővér, hogy melyik vakcina jó nekem?

Figyelt kérdés
Kezeletlen akut betegségeim vannak,úgy mint: pajzsmirigy alulműködés,abbahagytam a gyógyszert 3 éve,cukor, bár nem ismerem el, nem szedem a gyógyszert,3 éve.Magas vérnyomást, vagy 35 éve nem tudják beállítani.koleszterin csökkentő szedését, vagy 4 éve abbahagytam,fokhagyma kapszulát szedek helyette.Vérvételen, 3,5 éve voltam utoljára, ki tudja milyen a vérem.Májfunkcióm mindíg rossz volt, szerintem a pia miatt.Köszvényre gyógyszert szedek, bár neha 2-3 hónapot kihagyok.Alkoholt napi rendszerességgel fogyasztok.50 +,-os vagyok.Háziorvosom nincs, aki ismerné a beteg élet utamat!-Így honnan tudják az oltóponton, hogy melyik vakcína jó nekem? Azt adnak ami éppen van?

2021. dec. 7. 22:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem érdekel senkit az egészséged, csak meglegyen az iranyszám.
2021. dec. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
63%
lányom apósa, oltás után kb.2hétig élt...érszűkületes,ércserés volt..
2021. dec. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
23%
Valszeg oltás nélkül is ennyit élt volna
2021. dec. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Mekkora kamu kérdés... Anyósodat szereted ennyire?

Ha ilyen előélettel valaki még is úgy dönt, hogy oltatja magát, azon nagyon csodálkoznék. Agyhalottak ritkán gondolkoznak...

2021. dec. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
#14 mi van?
2021. dec. 12. 20:59
 16/16 anonim ***** válasza:
Kaptál azóta oltást?
2021. dec. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!