Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csinaljak az aranyérrel?

Mit csinaljak az aranyérrel?

Figyelt kérdés

Most a napokban jött ki, kb két napja.Egyre jobban erősödő szuró fájdalommal.Egyenlőre székleturitésnél még nem vérzett.Csak kiljebb jön, de aztan visszamegy.Ma éjszaka viszont eléggé fajt, ilyen szuro fajdalmat éreztem, két-háromszor fel is keltem miatta.Megfogadtam éjszaka, hogy lenézek az orvoshoz, de aztán most reggelre jobb lett.Az orvoshoz egyébként elég kényes lenne lemennem:).Van esetleg valami ötletetek? Vagy mindenképpen menjek orvoshoz?(Még rendesen is utálok járni, amikor mitudomén influenza szezon van, nem hogy erre.)Viszont megvárom most mi lesz, mert eddig 2 nap alatt folyamatosan rosszabodott, de mintha most javulni kezdett volna, megvárom mi lesz.Egyébként, most igy ha nem csinalok semmit nem faj, mint éjszaka, csak ha befeszitem a (nem tom szebben mondani, a seggizmomat).

17/F

Koszi a tanacsokat!


2012. szept. 5. 05:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy nem a legszebb amit osszehoztam, de reggel 6 ora van és amerikai billentyuzettel probalok irni ékezetesen.
2012. szept. 5. 05:57
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél Reparon kenocsot és kúpot!
2012. szept. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Jubilee ***** válasza:
Én is a Reparont javaslom. Viszont, ha nem javul a kenőccsel, kúppal, akkor doki!
2012. szept. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én meg a hemoclint szoktam használni, annak nagyon klassz feje van, ami segíti a bekenést. nekem már 1 nap alatt érzehetően kevésbé fáj.
2012. szept. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi, kicsit megnyugodtam:S.Ma voltam suliba az utolso par orat mar alig tudtam végigulni.Mondjuk a 36 nem tom hány fok is kozre jatszott.Most eléggé megvagyok ilyedve, mert állitolag ez az oregeknél szokott kijonni és ott nagyon nagy problémanak tartják:S.Nem szeretnék 17 éves koromtol evvel "egyutélni" ahogy fogalmazni szokták.Van rá némi esély, hogy eltunik és ott folytatom ahol ezelőtt tartottam?:) Amiket irtatok meg utannuk jarok, még1x koszi
2012. szept. 5. 14:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb 18 éves koromban jött ki, most 22 vagyok én együtt élek vele, hol jobb hol rosszabb, az a lényeg esténként alaposan mosd meg, lehetőleg minden nap fürödj ha kimarad akkor kellemetlen a dolog, meg hát amúgy sem jó ez a helyzet sajnos, de nem lehetetlen együtt élni vele.
2012. szept. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!