Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitol jonnek ki rajtam lila...

Mitol jonnek ki rajtam lila foltok?

Figyelt kérdés

Neha neha elvetve egy vagy ket lila folt kijon a labamon, kezemen

De biztos vagyok benne hogy nem utom be sehova

Ilyenkor ha megnyomom se fajnak, par napon belul el is mulnak

Mire tippelnetek?

17/L


2021. dec. 14. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Elkezdtél oszlásnak indulni. Csak Te még nem tudsz róla.
2021. dec. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Elpattan 1-2 hajszál ér.
2021. dec. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szedsz valamilyen gyógyszert?

pl valamilyen szívgyógyszer, vagy antidepresszáns

Vagy igazából bármi, amit szedsz.


Egyes cuccok csökkentik a véralvadás minőségét (vérhígító) és ennek az az eredménye, hogy beverni sem kell, elég ha kissé megnyomódik a bőr, és úgy belilul, mintha beverted volna. Mert ahogy 2es írja, elpattank pár hajszálér és bevérzés történik.

Feleségem szed antidepresszánst, szegény úg ynéz ki, mint akit vernek itthon, pedig esküszöm nem szoktam bántani!:D

2021. dec. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért az antidepresszáns mit csinál a keringéssel?
2021. dec. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4, konkrétan nincs rá írva, csak az, hogy vérhígítóval ne szedje együtt az ember. Úgyhogy arra következtettünk, hogy valamiért vérhígító hatása lehet az antidepinek is. Végül a pszichiáter is mondta, hogy simán lehet a gyógyszer az okozója.

Aztán lehet csak ennek az egynek van ilyen hatása, nem tudom.

2021. dec. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmifele gyogyszert:/
2021. dec. 14. 14:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Hm.

Hát vérzékeny nemednél fogva nem lehetsz ugye, meg arról már amúgyis tudnál.


Valami mégis okozza az erek elpattogzását.. Ha nagyon zavar, elmehetsz vele dokihoz, talán neki még gyanús is lehet, hogy valami nagyobb dolog tünete.

Van egy gyógyszer, nem jut az eszembe, de érfal erősítő, általában aranyérre sozkták ajánlani, de igazából érfalat erősít, szóval ilyen esetben is jó lehet... de persze érdemes dokival egyeztetni, GYK alapján ne kezdj el 9ezer forintos gyógyszereket vásárolni:D

2021. dec. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!