Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezek a tünetek utalhatnak...

Ezek a tünetek utalhatnak agydaganatra?

Figyelt kérdés

Leszögezném, hogy nem vagyok hipochonder, de vannak olyan problémáim amik zavaróak, és nem tudom még milyen betegségnek lehetnek a tünetegyüttesei.


Másfél éve kiütéseim lettek, nem tudtam aludni ezektől, folyton viszkettem. Elmentem rengeteg kivizsgálásra, minden rendben ment, de volt egy gyanús * a crp-nél, ami gyulladást jelez. 8 hónapig tartott míg 5 vizsgálat lezárult, az orvosok csak tellegettek, akármit mondtam.


Valahogy elengedtem a dolgot, ám márciusban elkaptam a covidot és kórházba kerültem fulladás miatt. Valami alapbetegségnek kell lennie, hogy 20 évesen ennyire rosszul legyek.


3 hónapja folyton úgy érzem, hogy álmodom, nem vagyok “itt” most sem, álomszerű minden ami körülöttem van. Illetve a jobb fülem gyakran zúg, ciripelő, idegesítő hang. Reggel és este hallom, illetve reggel szokott kicsit nyomni a fejem, de nem fáj kimondottan.


Göbök jönnek ki a testemen, 5 forintos nagyságban, viszketnek, de nem vakarom mert tudom hogy nem szabad, pár óra alatt eltűnnek.


A jobb fülem, ami ugye zúg, észrevettem, hogy másképp hallok vele, kicsit tompábban mint a ballal.


Viselkedésemen talán annyi változás történt, hogy valamivel ingerlékenyebb vagyok, de nem mondanám olyan nagyon szembetűnőnek. Álmos is vagyok, vagyis inkább olyan lusta, sokszor erőtlen.


Nem tudom, hogy mennyi esélye lehet, de sok tünet kísértetiesen illik rám.

El akarok menni vérvételre, ha a crp még mindig magas, akkor újból kivizsgáltatom magamat. Csak olyan nehezen lehet elérni az orvosokat, annyit kell győzködni őket, hogy az valami rettenetes.


2021. dec. 15. 09:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem bántásképp, de menj el inkább orvoshoz! Nem itt fogják megoldani ezeket a problémákat.
2021. dec. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1# Orvoshoz rohangálok, ahogyan csak tudok, várom a csodát hogy felvegyék a telefont.
2021. dec. 15. 09:45
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem ezek inkább pszichés eredetűnek tűnnek. Nincs túl sok stressz az életedben? Sokan nem veszik komolyan, pedig komoly biológiai megnyilvánulásai lehetnek.


Az öndiagnosztikát engedd el, a legjelentéktelenebb tünetekre is rögtön daganatot vizionálnak a neten. Persze nem akarom elbagatellizálni, minden tünet egy jel aminek ki kell deríteni a forrását, de vizsgálatok és eredmények nélkül csak magadra húzol pszichésen egy rakás tünetegyüttest, ami teljesen független a kiváltó okoktól.


Most épp én is dokihoz rohangászok és áttérzem amin keresztül mész, lehetetlen őket elérni. Kitartást!

2021. dec. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ez sincs kizárva.

Köszi.

2021. dec. 15. 10:21
 5/14 anonim ***** válasza:
Szia, kiderült a probléma háttere?
2022. jan. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Februárra kaptam időpontot...
2022. jan. 11. 15:01
 7/14 anonim ***** válasza:
Majd írd meg légyszi! De amúgy jobban vagy?
2022. jan. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy vagyok. Nem szenvedek tőle, ha tudnám hogy elélhetek ezzel még 30 évig, akkor meg is nyugodnék.
2022. jan. 11. 15:05
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor valszeg lelki problémáid vannak
2022. jan. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Vagy a vérnyomásoddal/keringéseddel van a gond
2022. jan. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!