Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covidos voltam 2 hete azóta...

Covidos voltam 2 hete azóta elkezdtem szedulni és hányingerem van. Ez normális ? Meddig tart,mit lehet ellene tenni ?

Figyelt kérdés
Miután elmúlt a lázam (8-9 nap) után elkezdtem szedulni illetve hányingerem van. Gyógyszert már nem szedek semmilyet 2-3 napja kivéve a vérhigito. Előtte favipiravirt illetve medrolt szedtem.
2021. dec. 15. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Mondjuk kérdezz meg egy orvost.
2021. dec. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Ja, dokihoz kéne menni. Favipavir mellékhatása is jöhet elő, vese, máj, idegrendszeri problémák pl.
2021. dec. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdező hogy vagy?Elmúlt a hányinger és a szédülés?Covid óta én is hányingerrel küszködöm.
2021. dec. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm az érdeklődést sokat javult. Bementem sürgősségire ott azt állapítottak meg hogy az egyensulyert felelős kristályok elmozdultak a fülembe és az okozza a szédülést. Ennek a gyógyulási ideje 3 héttől akár fél év is lehet. Ezt úgy tudod felismerni ha tornázol akkor rosszabb,reggelente erősebb a szédülés/hányinger.Tornázni kell mellé és akkor javul. Mostmár szinte nem is szédülök de gyenge vagyok még. Sajnos fura egy vírus ez. Ha tudok segíteni írj privátot szívesen elmondom amit megtudtam ha hasonló problema van.
2021. dec. 28. 14:04
 5/8 A kérdező kommentje:
Van erre kimondott torna gyakorlatok
2021. dec. 28. 14:05
 6/8 anonim ***** válasza:
De ez a betegség nem függ össze a koronával semennyire! Bárkiben bármikor kialakulhat, kellemetlen, ijesztő, de ártalmatlan.
2021. dec. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy jobban vagy,írtam ám privát üzenetet.3-as voltam.
2021. dec. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#6 ez nem feltétlenül igaz,nem bizonyított tény semmilyen kutatás nincs erre ha jól tudom így nem cáfolható ugye.


Ami viszont mellette szól érv hogy összefüggésbe van mégis valahogy hogy nagyon sokan mentem oda ezzel a panasszal amivel én. Doki mondta hogy abszolút nem egyedi eset. Legalábbis én így gondolom.

2022. jan. 2. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!