Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 12 éves lány vagyok és szinte...

12 éves lány vagyok és szinte minden nap reggel hányingerem van aztán mikor ez elmúlik jön a fejfájás vagy valamikor egyszerre a kettő mitől lehet ez? (normális válaszokat ha lehet

Figyelt kérdés

2014. dec. 10. 07:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán túl keveset alszol, hiányzik a szervezetednek a reggeli, vagy túl sok a stressz az életedben. Ha nem szereted az iskolát, és emiatt görcsbe rándul a gyomrod már kora reggel, akkor egyébként is valószínű, hogy nem fogsz tudni enni, és hogy este nem fogsz tudni olyan jól aludni. Ezek pedig okozhatnak fejfájást és hányingert.
2014. dec. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet folyadekhiany is, de leget az amit az elso mondott, a psziches okok sem kizartak

Szolj anyukadnak es szerintem nem art egy kivizsgalas mert akar komoly bajod is lehet ha ez hosszutavu

2014. dec. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Reggelizel rendesen?
2014. dec. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!