Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A sírás után rettenetesen...

A sírás után rettenetesen fájt a fejem, hányingerem lett, ez normális?

Figyelt kérdés

Sírtam, mert ért egy nagyon rossz dolog.

Eltelt pár óra utána szinte nem is bírtam létezni, legszívesebben vízszintesen lefeküdtem volna. Rettentően fájt a fejem, hányingerem lett. Nem is tudtam nagyon beszélni se a fájdalomtól. Így vegetáltam vagy 1-2 órát mire gyógyszerhez jutottam, ami fél óra múlva hatott.


Normális ez szerintetek?

Ha fáj a fejem az csak lüktet, de kiszoktam bírni gyógyszer nélkül.


Kíváncsi vagyok, hogy mással is előfordul - ez?


Esetleg aki migrénes azzal gyakran előfordul ez?



2021. dec. 8. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Előfordulhat. Nagy stressztől simán megfájdul az ember feje, és ha eléggé fáj, akkor attól jöhet a hányinger. Nem kell ahhoz külön hajlam, hogy egyszer-egyszer ne fordulhasson elő ilyesmi.
2021. dec. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Velem is előfordult már párszor, ezért sem szeretek sírni, mert nagyon megfájdul a fejem + hányinger is jellemző.
2021. dec. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm szépen. Nagyon megijesztett. Nehéz megállni, hogy ne sírjon az ember, főleg ha olyan dolgok érik, amit nehezen dolgoz fel. De próbálok akkor erős lenni és többet nem sírni. Azt hittem, hogy a sírás megkönnyebbít, de hát komolyan csak ártok vele.

Köszi a választ nektek!:)

2021. dec. 8. 12:48
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nyugodtan sírhatsz, csak oszd fel rövidebb szakaszokra, már ha lehetséges :) Ahogy írtad, a sírástól tényleg megkönnyebül az ember. Ha nem adod ki magadból, az sokkal rosszabb, mert utána emészteni fog még jobban, és abba betegszel bele.
2021. dec. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Ami még segíthet az a relaxáció+meditáció, amikor kívülről próbálod figyelni a gondolataidat. Ebben az állapotban is meg tudod élni a fájdalmat, ki tudod adni magadból, és ez sírásmentes, megnyugszol közben.
2021. dec. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Nyugodtan sírjál. Valószínűleg sokat hüppögtél és széndioxid retenciód lett. Emiatt fájdult meg a fejed és lett hányingered. Legközelebb próbálj zacskóba szuszogni az ilyen esetnél.
2021. dec. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a segítséget nektek! Nagyon kedves tőletek!!
2021. dec. 8. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!