Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehet felismerni az...

Hogyan lehet felismerni az emberen hogy fuvezik rendszeresen?. Most nem a külső dolgok érdekelnek, hanem a viselkedése

Figyelt kérdés

2021. dec. 16. 07:33
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
A viselkedése? Pl néha rendel egy dílertől.
2021. dec. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Sehogy. Rendszeres szívás esetén max annyit lehet észrevenni, hogy az adott egyén kevésbé lesz motivált. Úgy kb elvan magának mint a befőtt. Az lehet hogy vannak pl érdekes ötletei, de ezeket jórészt nem valósítja meg - hiszen inkább újra betép.., és vigyorog mint a tejbetök :)
2021. dec. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hat en csak a szagbol vettem eszre, akarhanyszor talalkozom azzal a bizonyos ismerossel, mindenebol dol a fuszag :D

De se kinezetre, se viselkedesre nem latszik rajta semmi, mondjuk nem szoktunk ugy talalkozni, hogy be van allva (szerintem, aztan passz). Vagy lehet, hogy ugy nem szoktunk talalkozni, hogy jozan? Ki tudja. Ebben a tarsasagban, ahova o is eljar velunk, soha nem lattam meg szivni, az tuti.

2021. dec. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szóval akkor nem lesz tőle befeszult, meg idegbeteg? akkor ezt mi okozhatja a drog?
2021. dec. 17. 11:48
 5/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, en eletemben egyszer probaltam ki a fuvet, de feszult lettem tole es meg hanytam is, rossz elmeny volt.

Akik mar hozza vannak szokva, azokon sztm annyira nem latszik. De gondolom be lehet tepni ugy, hogy a vilagodat nem tudod es az latszik, mennyisegtol fugg biztos.

Most az, hogy ki mitol lesz idegbeteg...volt anno egy ismerosom, o ha ivott,akkor egy agressziv fasz lett.

2021. dec. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagymértékben emberfüggő az hogy kiből mit vált ki egy adott szer fogyasztása. A fű az egy nyugtató/tompító hatású szer. A fogyasztónak jó kedve lesz általában tőle, belassul számára az idő, és elkalandozik a saját gondolatvilágában. Ezért direktben elég kicsi az esélye annak, hogy valakiből idegességet váltana ki.

Bár azért nincs is teljesen kizárva (ahogy pl 5-ös írja) csak nem ez a jellemző.


Viszont "áttételesen" az aki füvet használ rendszeresen, az megszokta már a fű okozta nyugalmat / leszedált érzést. Ha épp kifogy a fű, akkor pedig jöhet a kattogás - az idegeskedés.

Vagy attól is eléggé ideges lehet valaki, hogy aznapra már eltervezte pl hogy szívni fog - de ez mégsem jött neki össze. Lehet lehúzta valaki, vagy nem volt épp a dílernél cucc, stb-stb. Tehát ha valaki rajta van, és nem jut hozzá - ott már a függőknél simán kiválthat a hiánya feszültséget/idegességet is.


Ami még előfordulhat az az hogy manapság a fekete piacon kapható fű van hogy nem teljesen tiszta. Van hogy ráfújkodnak dizájner drogokat (amiből pl a herbál is készül) de csak nagyon kis mennyiségen. Így emelik meg pl a természetes fű hatóerejét, vagy csak űber brutál cuccot akarnak csinálni, hogy jobban rákapjanak a fogyasztók. Azonban ezeket a szinti kanna porokat nem nagyon lehet pro mód ráfújni a zöldségre, és van amelyiktől "rosszabb" hatású lesz az így kezelt fű - mint alapból. Ezeknek a mellékhatása végett simán lehet hirtelen bezombult állapot, vagy szapora szívverés, pánikrohamok, rosszullétek.., stb. Viszont ezek ebben az esetben nem a marihuana hatása miatt vannak - hanem azért mert más (szintetikus) kábítószerekkel van megspékelve a (természetes) cucc. Manapság azonban nem lehet tudni hogy ki, és hogy, és hol - futhat bele ezekbe - mert ugye a fű a fekete piac/alvilág kezében van (ezért pedig alapból ellenőrizhetetlen).

2021. dec. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rajtam észre lehet venni,de max olyan venné észre aki szintén fuvezik. Aki nem,max azt hinné lökött vagyok, vagy csak más. Sosem fordultam be,se idegbeteg, pláne nem feszült
2022. jan. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2022. jan. 8. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!