Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid után kinek meddig...

Covid után kinek meddig tartott a hőemelkedés?

Figyelt kérdés

Ez a 10-ik napom, de vissza vissza jön a hőemelkedés.

Tegnap egész nap nem volt, csak estére visszajött aztan magától el is múlt. 37,7-re felment aztán le. Reggel semmi nem volt, de most megint 37,3.

Ezenkívül még a száraz köhögés maradt, de azt mondták ismerősök, akik átestek, higy az lassan fog elmúlni, de ez a hőemelkedés zavar.

Azonkívül minden rendben, veroxigen 98-99 az elejétől kezdve, nem változott, elején volt egy 2 napos láz, de azonkívül enyhe tünetekkel végigment.


Volt akinek ennyire elhúzódott a hőemelkedés? Meddig tartott?



2021. dec. 16. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 8 napig voltam lázas, utána már nem volt hőenelkedés sem csak köhögés.
2021. dec. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Szívesen fogadok még tapasztalatokat.

2021. dec. 16. 12:08
 3/4 anonim válasza:
Se meddig😂😂😂
2022. jan. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 6 napja van hőemelkedésem, negatív teszt mellett. Fogalmam sincs mi lehet ez. Plussz izomfájdalom izomlázszerű, oltás után 10 nappal. Ez a rohadt pfizer, és ki tudja meddig fog eltartani.
2022. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!