Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos oltás után volt...

4 hónapos oltás után volt láza/hőemelkedése babádnak? Mennyi volt és meddig tartott? Mivel csillapítottad?

Figyelt kérdés

Az enyémnek hőemelkedése van (popsiban mérve 38.2), csak fél germicidet adtam neki. Jó így?

Eddig egy oltás után sem volt semmi panasz,csak most.


2011. júl. 8. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:

38,2 úgy hogy már levontad a 0,5-öt belőle?

Ha nem akkor, az "csak" hőemelkedés, az még nem olyan nagy baj.

Ha pedig már levontad belőle, akkor én is adtam volna neki egy fél kúpot, biztos, ami biztos.


Lányomnak csak hőemelkedése lett tőle, és az is csak pár óráig, utána semmi baja nem volt, nyűgös sem volt szerencsére.

2011. júl. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!

38.2 úgy,hogy még nem vontam le belőle. Azért gondoltam,hogy ez csak hőemelkedés és ezért nem adtam egészet.

2011. júl. 8. 11:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Másfél napig tartott mindkét gyermekemnél, levonás nélkül volt 38,9 a legmagasabb. Én is fél kúpot adtam, de csak éjszakára, mikor olyan volt a testük mint a kályha, meg másnap egyszer.

A legtöbb babánál előjön a 4 hós oltás után. Én is frászt kaptam, de nyugi, elmúlik.

2011. júl. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. júl. 8. 13:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak is 38,3 volt, levonva 37,6. Érdekes, de neki is csak a 4 hós okozott hőemelkedést. Másnap reggel is ugyanennyivel ébredt, estére elmúlt.
2011. júl. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!