Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid nyálteszt mennyire...

Covid nyálteszt mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Hétfőn csináltam egyet,akkor tök jól kivehetően pozitiv volt.

Ma megint,de rettentő halvány,ugyanaz a nyálteszt.

(Ez egyébként gyógyulást jelent?)

Pcr-t tegnap csináltak,az mennyi idő múlva lesz fent EESZT-n?

Amúgy ma megint cefetül vagyok.

Nagyon gyengének érzem magam,de ennyi ez ellen mit tudok tenni?


2021. dec. 16. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem megbízható. Havernak 2 is negatív lett, holott a tünetek megvoltak, illetve másnap a pcr pozitív lett. (Előtte már volt egy pozitív pcr, tehát nem lehet, hogy akkor még az sem jelezte volna ki)
2021. dec. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

de ha pozitiv az pozitiv nem?

2021. dec. 16. 13:15
 3/6 anonim ***** válasza:
A doki szerint lehet álpozitív is, kimutathatja az influenzát is pl.
2021. dec. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szerintem a negatív a nem biztos, fals pozitív nem lehet.

Ezért csinálnak pcr nél is gyors tesztet, de ha negatív akkor küldenek tovább. Ha pozi akkor nem küldenek tovább.

Egyébként mennyi idő után kaptad meg az eredményt?

2021. dec. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert lett egy pozitív gyorstesztem. Háziorvos szerint nem biztos, hogy covid, a PCR a biztos, lehet fals pozitív is, más vírusos megbetegedések miatt. Kijöttek hivatalosan, csináltak egy ugyan olyan gyorstesztet (lehet nem pont az a márka) és mivel az pozitív, így hivatalosan pozitív vagyok. Na most ez azért érdekes, mert ismerek olyat, akinek gyorsteszt pozitív, PCR meg negatív lett. (Munkáltató csináltatta.) Így nem tudom, hogy akkor most pozitív vagyok, vagy sem. Természetesen úgy viselkedek, mint ha az lennék, nem megyek közösségbe (sőt, sehova, nem is mehetnék), itthon is maszkba vagyok, külön helyiségben eszek, és miután ettem, mindent lefújok vastagon fertőtlenítővel. (Idős nagyszülők miatt, de oltottak.) De csak jobb lenne tudni, hogy valóban az, vagy nem.
2021. dec. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A pöcörö xarteszt nem mutat ki semmit,csak a legnaivabb covidiótákkal lehet megetetni ezt a kamut,mert a sok kovidökör xart sem ért a biológiához.

El lett mondva még a legsegghülyébb birkának is,hogy a pcr teszt nem erre van kitalálva,de nem baj,a covidiótakat ez nem hatja meg,merhogyaz kimutassa kovidott...

Na,ennyit az ország értelmi színvonaláról...nem hiába van 6 millió ótottbarom...az is papíron.

2022. aug. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!