Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vastagbél tükrözés altatásban...

Vastagbél tükrözés altatásban mennyire fájdalmas vagy veszélyes?

Figyelt kérdés
Doktor véres széklet miatt vastagbél tükrözést javasol altatva mert lehet hogy polipom van. Nekem ilyen vizsgálat még nem volt. A kérdésem az az hogy ha altatva vagyok és ha fáj közben akkor feltudok ébredni altatás közben? A vizsgálat előtti napon jól megfo.atnak meg inni se lehet előtte? Mivan ha felébredek vizsgálat közben és elfutok vagy leugrok az ágyról?

2021. dec. 17. 19:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem fogsz felébredni altatás közben és fájdalmat sem fogsz érezni.
2021. dec. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem mindegy, hogy rendes altatásban vagy valamilyen bódításban végzi. Az utóbbinál valamennyire érzékelni fogod a fájdalmat, ha viszont igazi mélyaltatás, akkor semmit nem fogsz észlelni az egészből.
2021. dec. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
propofolos narcosis lenne. Ez a rendes altatás.nem?
2021. dec. 17. 20:28
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Ez szerintem a rövidtávú altatás lesz, tehát nem az, amit pl. nagyműtéteknél használnak (mondjuk az indokolatlan is lenne egy tükrözésnél). Ez erősebb, mint a bódítás, de előfordulhat, hogy felfogsz valamennyit abból, ami történik veled, viszont mire magadhoz térsz, már lehet, hogy nem fogsz rá emlékezni.
2021. dec. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nyàron volt. Semmire sem emlèkszem, csak annyira , hogy megkèrdeztèk kezdek e szèdülni, mondtam, hogy nem, aztán egy szobàban èbredtem fel.
2021. dec. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Altatásban abszolút nem fájdalmas. Veszélyesnek ugyanannyira veszélyes mint nem altatásban.
2021. dec. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
#6 Felesleges ijesztgetni a kérdezőt! Minden beavatkozásnak vannak veszélyei. Csak ha mondjuk vastagbélrákja van, az veszélyesebb, mint egy tükrözés.
2021. dec. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
7-es hol van az ijesztegetés a 6-os válaszban?
2021. dec. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Engem nem altatasban vegeztek, ott neha fajt nagyon, mert teli levegovel fujtak a serult belemet.

Altatasban semmit nem fogsz erezni, ugy hogy ne aggodj.

2021. dec. 18. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Es nem fogsz felebredni altatas kozben, honnan hallottad ezt a faxsagot?
2021. dec. 18. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!