Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Nagyjából 3 hete elkezdett fájni a gyomrom környékén. Általában mindig csak akkor jött elő egy ilyen tompa fájdalom, amikor éhes voltam vagy étkezés után 2-3 órával és az első héten még éjszakánként is. Vártam vele, hogy hátha elmúlik magától, de nem így lett, bár az intenzitása mintha csökkent volna egy kicsit. Viszont egyre kevésbé volt étvágyam. Végül pár napja elmentem a háziorvoshoz és ő adott egy savcsökkentőt, hogy szedjem 2 hétig majd menjek vissza. Azóta azonban már 3 napja hasmenésem van minden reggel, de úgy hogy minden kijön belőlem, amit előző nap ettem. Ráadásul reggelenként étvágyam sincsen és ha megpróbálok enni, akkor rám jön a hányinger. Szedem a tablettát, amit az orvos adott minden reggel, ahogy mondta, de amikor még elmentem hozzá, akkor nem volt még ennyi tünet. Menjek vissza hozzá, vagy várjam meg a 2 hetet amit mondott és addig szedjem a gyógyszert, hátha jobb lesz? Vagy ti mit csinálnátok?

2021. dec. 18. 12:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp menj vissza hozzá és ne várd meg a két hetet.
2021. dec. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!