Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van okom félni? Hipochondria?

Van okom félni? Hipochondria?

Figyelt kérdés
Ugye 1 hete már lélegzet vételkor fáj a jobb lapockám és köhögéskor is. Már a vállamat is érzem meg a bal lapockát is, félek, fiatal vagyok. Ma a doki a sztetoszkóppal vagy mivel meghalgatta a tüdőmet azt mondja nincs semmi és ennyi. Írt ki gyógyszert meg mondta ha nem maradnak abba a tünetek akkor menjek vissza doki. Cigiztem és lehet azért? Lehet tüdőrák? Mondjuk szeptemberben voltam mellkas röntgen de semmi, félek.
2021. dec. 18. 20:56
 1/9 A kérdező kommentje:
És a bal kezemen a vastag ujjamon a félhold felett van egy Kis fehér pötty, az tüdő bajt jelent?
2021. dec. 18. 20:59
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Van okom félni? Hipochondria?"


B

2021. dec. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hipochondria?
2021. dec. 18. 21:01
 4/9 anonim ***** válasza:

Fehér pötty mert valamibe beleütötted, ártalmatlan, elmúlik.


Mint ex bagós tudom tapasztalatból mondani, hogy ha kint, hidegben cigizel sokat, akkor szokott jelentkezni ez a fajta fájdalom.


Ha fiatal vagy, akkor meg ne is fantáziálj másról!

2021. dec. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%

Dehogy hipochondria! Aggódsz és kész. Fiatal vagy és ezért tapasztalatlan még + covid para.


Nyugodj meg!


Szép hétvégét!

2021. dec. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tuti rák. Lapocka fájdalomra meg vállfájdalomra azt írja a google, és nemrég a másik oldalt is elkezdett fájni + köhögés. Vagy lehet a munka miatt nem tudom
2021. dec. 18. 21:05
 7/9 A kérdező kommentje:
Alul is fájt a derekam vagy csípőmnél vagy vese vagy mi ez
2021. dec. 18. 21:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Vicces fiú a kérdező csak unatkozik.


Kamu.

2021. dec. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem
2021. dec. 18. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!