Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akik volt Covidos érzett ilyet?

Akik volt Covidos érzett ilyet?

Figyelt kérdés

Szinte valószínű, hogy covidos vagyok, mert egy ember a háztartásban pozitív jelenleg.

Nem is tudom hogy írjam körül amit érzek. Időnként rámjön olyan érzés mintha remegnék belül, és szó szerint mindenem fáj, és olyan körülbelül mintha álmodnék, viszont azt furcsállom hogy 37 fölé még nem ment a lázam, egyéb tünetek amik jelen vannak, fejfájás, mellkasi és hát fájdalom, köhögés, nehéz légzés, gyengeség. Tegnap este kezdődött és azóta alig aludtam mert ezek mellett tegnap se bírtam elaludni meg most se, viszont nappalra meg teljesen jól voltam(ezért nem is hívtam orvost mert azt hittem megúsztam a tegnapival, erre most még rosszabb) tapasztaltatok hasonlót, meddig tartott? Be vagyok oltva Sinopharmmal (május vége)



2021. dec. 20. 01:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja meg be van dugulva az orrom.
2021. dec. 20. 02:07
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél mások a tünetek. Felhívhatod az orvosod és ő pontosabban tudna informálni mint mi. Ettől függetlenül, sok embert ismerek akinek a háztartásában volt Covidos, ők pedig mégsem kapták el. Szóval ne írd még le, vagy várd meg míg elmúlik és csinálj antitest tesztet, vagy hívd fel a dokit.
2021. dec. 20. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem csak lazam volt es gyenge voltam, annyira, hogy wc-re nehezemre esett elmenni, kb ket hetet vegigfekudtem, akkor is, amikor mar nem voltam lazas. Ulni is faraszto volt, csak fekudni tudtam. De a parom pl nem kapta el, pedig egyutt elunk, vegig itt volt velem egy legterben, tesztet is vegeztek rajta.
2021. dec. 20. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!