Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Attól fogyhatok ha kevesebb...

Attól fogyhatok ha kevesebb vizrt iszok mint amennyit szoktam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 éves vagyok vasárnap este óta vagyok korházban (igazábol semmi komolyat nem találtak) viszont amióta itt vagyok fogytam több mint egy kilót. Leginkább a bicepszemen vettem észre hogy vékonyabb lett.(eléggé vastag karom van tehát észrevettem a kis változást) Ezt lehet normálisnak mondani? Annyi hogy én alapjáraton 3-4liter vizet iszok egy nap viszont most így a korházban eléggé kevés vizet ittam. Lehet hogy csak a víz ment ki belőlem? Találtak pár nyirokcsomót a lágyékom környékén ezért is félek kicsit.Bár koronás voltam szóval valószinüleg emiatt jöttek ki, de van 1 csomó amit már kb fél éve találtam meg. Emiatt viszont februárban megyek mri vizsgálatra.

Szóval lehet az a baj hogy kevesebbet ettem/ittam mint szoktam? Meg az elmúlt pár hétben tömegeltem. Az izmaimon látszódott hogy nagyobbodnak de a testtömegem pedig nem változott. Nagyon ritkán mérem a súlyom mivel én kinézetre megyek mint testsúlyra. Tehát ez a fogyás akkor lehet csak emiatt?



2021. dec. 21. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért a kórházi élet más. A sok viz sem hasznos mindig .
2021. dec. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az izom elégge sok része vízből áll szóval hasznosnak hasznos.
2021. dec. 21. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!