Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ha most vagyok 110 kg mennyi...

Ha most vagyok 110 kg mennyi idő alatt fogyhatok le 90 kilóra azzal ha csupán kevesebbet eszem?

Figyelt kérdés
2020. máj. 30. 14:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyivel kevesebbet. Fél éven belül sikerülhet.
2020. máj. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi adatból ezt nem lehet megmondani.
2020. máj. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Minimum három négy hónap.
2020. máj. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Tzs%? Aktivitás? Diabetikus és pajzsmirigy betegség genetikailag van a családban?
2020. máj. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A kevesebb evés nagyon tág fogalom. Mihez viszonyítva? Mennyi az a kevés? Nem értem pontosan mit szeretnél. Gondolom egyelőre nem is gondoltad át ezt a dolgot.
2020. máj. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%

nézzük csak...heti fél kiló fogyás, esetleg hatvan deka, (de ez már durva).. húsz kilóban a 0,5 kg az egyenlő 40 hét. Tehát néhány bűnözéssel is tíz hónap alatt dobod el a húsz kilót.. A kevés evés az mindig vékony jég...én súlytartás miatt eszem napi 1300 kcalt, és bizony délutánra már elérem(pedig alig csipegettem)

Éhezéssel semmi szín alatt nem szabad fogyni.

Tönkremegy a szervezeted, főleg az emésztőcsatorna.

Sok fehérhós, saláták majonéz nélkül, kenyeret, péksüteményt felejtsd el, no meg a tortákat, csokikat. A piacon egkívánsz egy lángost, akkor nyelj eggyet, és menj tovább

2020. máj. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 SZücsöm ***** válasza:
41%
Miért kéne a kenyeret és a péksüteményeket elfelejteni? én 4 és fél hónapja diétázom és 10,5 kg-t adtam le eddig. 86,5- 76kg. Jelenleg is megeszem a napi 2 db toast-om ami a diéta elején 3 volt. Sőt heti 2x a toast helyett lidl-ös bajor zsemlét eszek (még több kalória) + túrós rétest. Csokit nem nagyon eszek viszont minden nap édesség gyanánt benyomok 3 db győri édes zabfalatot. Annyi a fogyás nyitja hogy emellett az étrendem kiegyensúlyozott (és elég nagy részben egészséges) azaz nem vonom meg se a szénhidrátot se a zsírt se a fehérjét viszont túl se tolom egyiket se. 1edül a fehérje bevitelem kap extra figyelmet hogy biztos legyek benne hogy eleget viszek be belőle. Plusz természetesen meg van a kalória DEFICIT is.
2020. máj. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

[link]


Többféle diéta létezik.

Mindegyiknek van létjogosultsága

2020. máj. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Körömcsiga válasza:
14%
Ahhoz hogy fogyj mozogni kell. A szimplán nem evés tartalékolásra fogja búzdítani a szervezetet.
2020. jún. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Februártól augusztusig, tehát 6-7 hónap volt. 108-ról 88-ra. De a csupán "kevesebbet eszel" nem minden. Pár egyéb szabály is volt. De nem volt vészes az egész. Nem volt kalória számolgatás, meg kenyértiltás, meg jóllakás-megvonás. Meg önsanyargatás,éhezés sem.
2020. jún. 3. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!