Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anyajegyet leszedetni elég...

Anyajegyet leszedetni elég sebészetre menni vagy plasztikai sebészhez kéne menni?

Figyelt kérdés

Magánúton lehet most csak megcsináltatni, a covid miatt nálunk az sztkban nem vállalják.

Magán sebészeten az elsö 35.000 Ft, minden további 6.500 Ft, így 54.500-at fizetnék. A plasztikai sebész viszont 50.000-ért csinálja az elsöt, minden további meg 36.000 Ft, ami elég durva összeg, mert 158.000 lenne a végösszeg, majdnem a 3x-os amit a sebész kérne.


Van aki vetetett le sebésszel? Nem lett csúnya? Amiatt aggódok, hogy a plasztikai sebész azért kér ennyivel többet, mert ö tudja szépen megcsinálni, a sima sebészes verzióval heges maradok.


2021. dec. 21. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Így húzza le az eü. az embereket.
2021. dec. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg hol van. Arcon, dekoltazson plasztikaival.
2021. dec. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Magándokinál nem terjed a vírus.
2021. dec. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vállon, karon vannak.
2021. dec. 21. 22:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Ott siman eleg a sebesz
2021. dec. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En lattam sebesz altal levettet, olyan volt a helye mint egy bcg oltas
2021. dec. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Orvostól függ, hogy hogyan csinálja meg. Nekem az arcomon volt, így plasztikai sebészhez mentem, de ha a karomon vagy a vállamon lett volna, lehet sima dokihoz megyek.
2021. dec. 29. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én az arcomat hosszú átgondolás után csak maszekban és lézerrel csináltattam meg. Pedig sokat olvastam arról, hogy lézerrel tilos meg nem is csinálják. Szerencsére igen és 3 hét után már szinte nyoma sem volt. Csak egy kis pigmenthiány, ami szépen eltünt. 15e volt összesen. Szerencsére jó indulatú és kiálló volt, )amúgy ha lapos lett volna nem is zavart volna) így lehetett lézerezni. Amúgy ha nem az arcomon lett volna sebészet.
2022. jan. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!