Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeretnék leszedetni a hátamró...

Szeretnék leszedetni a hátamról három anyajegyet, de csak májusban tudnék sort keríteni rá. Erre van lehetőség?

Figyelt kérdés

Pár helyen már azt olvastam, hogy ősszel és télen szokták leműteni az anyajegyeket, de én a sport miatt addig nem engedhetem meg magamnak azt a pár hetes kiesést, hanem leghamarabb csak májusban. A levételüket egyébként főleg esztétikai okokból szeretném, de mivel kiemelkednek és nagyon zavaróak, szerintem meg tudnám győzni a bőrdokit, hogy továbbküldjön sebészetre. Viszont ha nyár előtt már nem szedik le, akkor meg vagyok lőve. :( Ti mit tudtok erről?


Köszönöm előre is a válaszokat!


2018. jan. 4. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem 4-et szedtek le májustól-augusztusig, annyi, hogy akkor jobban kell figyelni rájuk mert ugye jobban izzad az ember. Az egyiket ráadásul a tenyeremről, másikat a mellem alól, nem volt kellemes, de semmi baj nem lett egyikkel sem.
2018. jan. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért nem ajánlják nyáron, mert egy darabig nem jó napra menni vele. De ha ez téged nem zavar, leszedetheted július közepén is.
2018. jan. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Húúú, ez de jó hír, köszönöm!! :) Remélem, tudok majd egyezkedni az orvossal.
2018. jan. 4. 21:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Én az izzadás miatt hallottam, meg hogy nehezebben gyógyul amiatt. Persze nap sem érheti, az igaz, szerencsére nekem nem is olyan helyen voltak, meg a hátat is könnyen lehet védeni.
2018. jan. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Próbálnék nagyon vigyázni rá. :)

Ez már más kérdés, de háton tényleg lassabban és csúnyábban gyógyulnak a sebek?

2018. jan. 4. 21:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a derekamról és az oldalamról szedtek le eddig, hát... Egyik sem lett túl szép, de ez bőrtípus függő is. A mell alatti heg is elég csúnya, valószínű, hogy én ilyen típusú vagyok. Háton azért szokták mondani, hogy csúnyábban gyógyul, mert vastagabb a bőr, de szerintem a "csúnyább" is relatív, mert nekem mindhárom annak számít, pedig egyik sem a klasszikus "csúnya heges" területen van.
2018. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly áprilisban szedtek le a hátamról egy 3 mm-es anyajegyet. Kiújult most ősszel, és gyulladásos keratózis lett belőle a nap miatt. Minden alkalommal pedig 50 faktoros naptejjel védtem a nyáron. Gondolom, ha leragasztod a nap miatt, akkor nem lesz baj.
2018. jan. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szabadon a hátamat nem szoktam hagyni, strandra sem megyek, annyira utálom ezeket az anyajegyeket. :/ Varratszedésig elvileg van rajta tapasz, utána meg vennék rá olyan szilikonosat. Az elvileg a régebbi hegeket is szépíti, ha valakit érdekel!! :)
2018. jan. 4. 22:06
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez a kiújulás egyébként nagyon durván hangzik. Megszenvedtél vele rendesen. :S
2018. jan. 4. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!