Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Stressz és vérnyomàs. Éjszaka...

Stressz és vérnyomàs. Éjszaka mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Üdv.


Ha egész nap stresszelek, ráadásul azon, hogy magas a vérnyomàsom ráadàsulul magas is lesz talán ettől. Akkor éjszaka alvàsközben normalizálódik ha nincsen szervi bajom csak szimplán az àllandó stressz miatt van?


Köszönöm a válaszokat.


2021. dec. 22. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom el se képzelni ezt a helyzetet. Évtizedek óta van magasvérnyomás betegségem, de még az életben nem stresszeltem emiatt. Ha magas, úgyis érzem, elég jellegzetesek a tünetek, ha nem, akkor meg minek? Egyébként elvileg éjszaka inkább alacsony, de én pl. sokszor nem tudok aludni éjjel (ehhez elég egy időjárási front), és ilyenkor már eleve magas vérnyomással ébredek.
2021. dec. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
az idegesség,stressz felnyomja a vérnyomást,aki magasvérnyomásos beteg emiatt kap nyugtatót is.
2021. dec. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!