Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért csökken a pulzusom ülő...

Miért csökken a pulzusom ülő helyzetben?

Figyelt kérdés

Nos azzal kezdeném, hogy ma NEM volt hidegfront, de arra jellemző tünetek, voltak. Nálam ez vérnyomás ingadozás, idegesség, pánikroham, izmok befeszülése, szívdobogás, enyhén magas vérnyomás (130 körül) és változó pulzus.


Tegnap valamiért ideges voltam amihez gyomor ideg társult, este alacsony volt a pulzusom (54) lefekvés előtt ( a net azt írta ez normális lefekvés miatt....), de ma a tünetek miatt, is alacsony 60+. Ilyenkor fáj a hátam középen. Tegnap este is fájt a hátam, és úgy éreztem mintha fájna a szívem mikor dobban, aztán mikor mozgással feljebb vittem a pulzust jobban lettem.


Most is fáj és 60-63 a pulzusom és nem tudom miért fáj a hátam! A normális pulzusom 65-75 között mozog.

Arra gondolok hogy a hirtelen hideg miatt össze szűkültek a szíverek és azt érzem. Arra gondolok, hogy nem ittam elég folyadékot és besűrűsödhetett a vérem. Most elkezdtem inni és szedek magnéziumot is mert stresszes fajta vagyok.


De arra is gondolok hogy nem szív eredetű a probléma hanem izomzati, mert a hát fájdalmon és az ez miatti idegességen kívül semmi nincs.

Kérem normálisak válaszoljanak. Köszönöm. 25/F



2015. dec. 27. 19:41
 1/2 A kérdező kommentje:
Mot gyalogoltam kint a hidegben 1 órán keresztül. 15-30 percen belül elmúltak a panaszok. A pulzusom normális most. Az ellustult szervezet és a front érzékenyég kapcsoltban van egymással?
2015. dec. 27. 21:02
 2/2 anonim válasza:
Ha ennyire foglalkoztat a dolog,menj orvoshoz,ő azért mégiscsak szakember.Az igazi választ tőle fogod megkapni!!
2015. dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!