Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Előző hét pénteken kialakult egy kisebb mandullagyulladásom, ami hétfőre elmúlt teljesen. Szombaton még lázas voltam (38°C), de ez a tünet vasárnapra el is múlt, pedig semmilyen gyógyszert nem szedtem. Szerencsére a szervezetem legyőzte. Viszont felhivtam az orvost, mert megijedtem, hogy ez korona. Az orvos elküldött egy gyorstesztre, illetve egy PCR-tesztre. A gyorsteszt negatív lett, a PCR pedig még nem jött meg. Ilyenkor most karanténban vagyok, vagy ettől függetlenül mehetek boltba vagy ilyen helyekre? Orvosom nem mondott semmit erről, csak hogy majd küldi az eredményt, ha megjön.



2021. dec. 22. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon muszáj elmenned boltba mert nincs mit enned, akkor nyilván elmehetsz. Vagy rendelj valamit. Az a biztos, ha megvárod a tesztet, de a gyorsteszt is szinte biztos, hogy jó eredményt mutat.
2021. dec. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%

#1 "de a gyorsteszt is szinte biztos, hogy jó eredményt mutat."

Ezt honnan szeded? Ne tájékoztass félre!

2021. dec. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Illetve azt kihagytam, hogy be vagyok oltva kétszer is, bár tudtommal ez semmit nem folyásol be.
2021. dec. 22. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!