Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak ha a szüleim...

Mit csináljak ha a szüleim betegen szeretnének suliba küldeni?

Figyelt kérdés
Már egy pár napja kapar a torkom és fáj ma reggel mikor felkeltem szinte megszólalni se bírtam annyira elment a hangom, ittam kamilla teát és kaptam gyógyszert is de főleg hogy most van ez a vírus nem szeretnék bemenni megfertőzni senkit és ha bemegyek is vissza esek hamar mert az osztàlytársam még csúnyábban köhög és terjeszti a levegőbe, a többiek meg taknyosak szóval szerintetek hogy győzzem meg a szüleimet mert hiába segítenek enyhíteni a torok fájást ugyanúgy beteg maradok,

2021. dec. 2. 06:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz.
2021. dec. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nwm menj be, már csak a saját erdekedben sem, mert még felülfertőződsz rá, nem hiányzik egy tüdőgyulladas gondolom.
2021. dec. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A szüleid ha betegek attól te még mehetsz iskolába.
2021. dec. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Először is jobbulást.

Másodszor próbáld megbeszélni otthon ha nem akkor....

1 tegyél el egy táskába olyan gyógyszert amit el tudsz vinni suliba. 2készíts forró vizet otthon tedde egy termoszba és a nagyszünetbe öntsd bele a neocitrant (nekem ez a gyógyszer mindig segít)

3 legyél sálba az órán de ha ez nem jó akkor légy garbóban.

4 ha nagyon rosszul érzed magad az órán akkor meg hívd fe anyud, hogy nam vagy jól és jobb lenne ha haza mennél.


Remélem azért otthon maradhatsz.

2021. dec. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ma még kellett mennem de holnap már nem megyek megbeszéltem a szüleimmel és végül belátták hogy jobb lenne tényleg itthon maradnom
2021. dec. 2. 20:07
 6/9 Senior Séf ***** válasza:
40%
Aki járt valaha iskolába,mind átesett a kétoldali iskolaundor nevű betegségen. Most rajtad a sor. Nyugi, semmi bajod nem lesz, csak ha beszuggerálod magadnak.
2021. dec. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnos a munkahelyeken is ez a mentalitás él. Menj be nyugodtan betegen, sz4rd le az összes többi embert, ha betegek lesznek miattad, az az ő bajuk. Ugye?


A gondolkodásod a helyén van, csak megerősíteni akartalak. Betegen nem megyünk emberek közé, az egészség a legnagyobb kincs, minden mást megveszel a boltban. Ahogy Te kezeled a többi embert, jó eséllyel ugyanazt kapod vissza tőlük. Főleg most Covid idején nem kellene erőltetni a dolgokat.


Remélem azóta már rendben van az egészséved.

2021. dec. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Távedés, uccsó. Az immunrendszer nem azért van, hogy a széltől is óvjad, hanem azért, hogy dolgoztasd. Figyeld meg, az idősebb emberek egész évben jó, ha egyszer náthásak. Ez azért van, mert életük során sokféle kórokozóval találkoztak.
2021. dec. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8


Az ilyen spekulációk általában a kocsmapulton születnek, Én továbbra is a tudománynak hiszek.

2021. dec. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!