Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid után lehetséges hogy...

Covid után lehetséges hogy megmarad a hányinger?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyok túl a covidon,a végén hányinger,hányással kínlódtam,azóta időnként hányingerem van,de jelzem rettegek a hányástól,mindig attól félek megint hányni fogok.Most nem tudom,hogy ez vissza maradt a betegség óta vagy csak bebeszélem magamnak.Lehet ilyen,hogy valaki fél tőle és azért lesz hányingere?Az előbb már bevettem egy hányinger elleni gyógyszert is.Viszem mindig mindenhova annyira félek hogy az utcán jön rám.Mit gondoltok?

2021. dec. 23. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Nem vagyok orvos, de nekem például a COVID után hónapokig nem volt normális íz és szaglás érzékelésem, illetve nehezebben vettem levegőt. Azt mondják, hogy valamiféle poszt-covid, vagy micsoda...
2021. dec. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%
Biztos nem normális hosszútávon ilyen gyógyszert szedni. Szoktál is hányni? Ha iszol valamit, nem lesz jobb? Szédülni szoktál? Égni a gyomrod?
2021. dec. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem szedem állandóan a gyógyszert,csak ha érzem,hogy muszáj.Pont azért veszem be hogy ne hánnyak,van amikor magától elmúlt,csak az a rossz,hogy feszt azon kattog.Nem ég a gyomrom és szédülni se szoktam.
2021. dec. 24. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!