Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan ember aki...

Van itt olyan ember aki egyáltalán nem fél ettől a korona vírustól és el se kapta?

Figyelt kérdés
2021. dec. 23. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Én nem félek és nem is érdekel
2021. dec. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Egyáltalán nem félek, sose féltem, és nem is betegedtem meg.
2021. dec. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Van hát. Mondjuk van két oltásom, de leginkább csak a szüleim miatt, meg hogy legyen védettségi igazolványom. Szóval se a Covidtól, se az oltástól nem félek.
2021. dec. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Ln sem félek és nem is kaptam el, pedig öreg vagyok.
2021. dec. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Kétszer voltam covidos, másodszorra észre sem vettem. Nem vagyok beoltva és nem is leszek
2021. dec. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem bőven lehet összefüggés aközött, hogy aki nem fél az kevésbé kapja el,mint az aki fél.
2021. dec. 23. 18:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Èn is, pedig már elmúltam 40.
2021. dec. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem félek és voltam beteg de eszembe sem jutott teszteltetni, vastagon nem érdekelt, hogy covid vagy nem. A parásokon kívül én senkit nem láttam súlyosan megbetegedni és kórházba is csak a rettegők jutottak a környezetemben úgyhogy én is erős összefüggést látok. Ezt a járványt a hiszti különbözteti meg a sima influenzaszezonoktól.
2021. dec. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Nincs tévém. Ha internet se lenne, sem kiplakátolva mindenhol a hülye hiszti, akkor az egészből semmit nem vettem volna észre. Csak a postán veszem fel a maszkot, hogy el tudjam intézni a dolgaimat, semmi másra nem vagyok sem vevő, sem hajlandó.
2021. dec. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nyilván nem akarom elkapni, de nem félek és lekopogom, hogy még nem kaptam el sosem idáig. Beoltva sem vagyok. Tv-t én sem nézek soha, se híradót se semmit, a hírportálokat sem bújom napi szinten, nem nézegettem, melyik nap hány fertőzött van, engem csak azok a hírek érdekelnek ezzel kapcsolatban, ha bejelentenek valamit, ami érint. A maszkot, ahol kell, felveszem. Amikor nem kellett, nem tettem fel.

Nagy tömegbe eddig sem jártam. Alaposan kezet mosok itthon, de ez eddig is így volt, kézfertőtlenítőt akkor használok, ha nem tudok kezet mosni.

Nyáron voltam beteg (az előtt csak 2 éve), számomra egyértelmű volt, hogy megártott a sok légkondi, anyám nyaggatott, hogy teszteljek, ezért teszteltem, de tudtam, hogy nátha és negatív lesz.


Szerintem is bőven lehet köze egymáshoz a rettegésnek és annak, hogy valaki elkapja. Ezt is lekopogom, de alig ismerek embert a közvetlen környezetemben, aki elkapta. Az az 1-2 ember, akikről tudok, még 2020-ban kapták el, oltás sem volt.

2021. dec. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!