Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki most befekszik...

Ha valaki most befekszik pszichiatriara,akkor a korona miatt van látogatás vagy nem lehet egyáltalán?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam rajta hogy bekéne lehet fekudjek de a járvány miatt nem tudom mennyire necces?
2020. szept. 16. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs latogatas jelenleg, egyik korhazban sem.
2020. szept. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor amig tart ez a korona jarvany addig nem erdemes korhazba befekudni?
2020. szept. 16. 21:01
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Befeküdni lehet, látogatni nem.
2020. szept. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szociális fobiás pánikbeteg generalizált szorongásom meg depresszióm is van. És mindennap nekem szenvedés,ezért gondoltam lehet bekéne de hát ha semmi látogtás sincs akkor hogy hoznak nekem kajat cigit penzt bufere meg ruhákat stbt. Szoval akkor inkabb ezt most kihagyom.
2020. szept. 16. 21:03
 5/9 A kérdező kommentje:
Mar voltam regebben pszichiatrian amit ott adnak kajat hat az szsr is meg keves is.
2020. szept. 16. 21:04
 6/9 A kérdező kommentje:
Meg azert eleg lehangolo hogy nem johet be hozzad senki hanem bevagy oda zarva a betegekkel meg a dokikkal hat ez szar akkor majd jovore inkabb
2020. szept. 16. 21:06
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Hat elore vigyel magaddal x osszeget. Egyebkent ugy tudom, hogy csomagot kuldhetnek be, majd a noverek, vagy aki epp raer, felviszi hozzad. De szerintem ez intezmenyeknel elterhet, most epp szigoritasok vannak, lehet ezt se lehet kesobb. Plusz elso korben kerdezd ki az orvost, nem is biztos, hogy be kell fekudnod, hatha tud uj gyogyszert adni, vagy tanacsot, barmit. Egyebkent meg ha muszaj, akkor muszaj, ha javasolja a befekvest, akkor en nem problemaznek ezen, hogy most ki jon be meg ki nem.
2020. szept. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Hozzátartozók tudnak küldeni csomagot, a portán le tudják adni és azt a nővérek átveszik és odaadják neked. Szóval az étel/ital, ruházat megoldható. Meg a legtöbb klinikán van büfé, ahová szintén ki lehet menni nővéri kísérettel.
2020. szept. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Ha valoban beteg lennel, akkor nem azon aggodnal ki visz be cigit... 🤨😷
2020. szept. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!