Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronavirustól ennyit fogyni?

Koronavirustól ennyit fogyni?

Figyelt kérdés
Koronavirus tüneteim elött egy héttel lefogytam 5 kg ot 1 hét alatt de azt a diétám miatt gondoltam azért fogytam aztán elkaptam ezt a koronavirust és megint egy masfél hét alatt lement egy 5kg. Azért amennyit tudtam ettem de igy 10 kg lement egy jo 2.5hét alatt.létezik az hogy ez a korona virustól ment le ilyen gyorsan ennyi kg?

2021. dec. 26. 21:31
 1/9 anonim válasza:
100%
Nyugi én is pont ennyit fogytam, pedig tünetmentesen átestem rajta
2021. dec. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én ilyen könnyen és ennyi idő alatt akarva se tudtam lefogyni. Most meg csak ugy elpárolgott ez a 10 kiló...
2021. dec. 26. 21:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a covid miatt fogyhatsz pár kilót. Azt viszont mellékesen megjegyzem, hogy azzal a te csoda diétáddal, legfeljebb 1 kg zsír ment le, a többi víz és izom... A normál (testzsírból) való fogyás üteme 0,5-1 kg/hét.
2021. dec. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát sok izom mentle... vizhajtót meg nemszedtem
2021. dec. 26. 21:52
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én covid alatt egy hét alatt 8 kg-t fogytam. 1.5 hónapig voltam beteg, középsúlyosan.
2021. dec. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolso be voltal oktva ugy lettel 1.5honapig beteg?
2021. dec. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

2020 decemberben voltam beteg. Akkor még nem nagyon volt oltás. Úgyhogy nem, nem voltam beoltva.

De hozzáteszem, hogy sógorom főápoló, ő 3 Pfizer után volt hetekig beteg. Szóval én különbséget nem látok a betegség ledolyásában.

2021. dec. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Legalább nyertél 2 hónapot a diétában.
2021. dec. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8!


Csak betegség után 3 hónappal kiderült, hogy zölddiónyi fibrózis lett a tüdőmben. Arra pedig Medrolt kaptam. Az felborította a hormonháztartásomat. Egy év alatt 10kg-t híztam tőle, felborult a menstruációm, és sok további bajom lett.

De legalább a tüdőm meggyógyult.... Azt kivéve, hogy asztmás lettem. Hurrá..

2021. dec. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!