Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyér és láz?

Aranyér és láz?

Figyelt kérdés
Tegnap először elkezdett vérezni a fenekem wc-zés után. Kemény volt a székletem. Rá pár órára belázasodtam, 39.5ig hagytam felmenni a lázam. Mai napon ugyanez megtörtént, kemény széklet után megint belázasodtam, de a vérzés nem akar elmúlni, pecsétel. Holnap megyek proktológiára. Létezik hogy ettől lázasodtam be? Más bajom egyébként nincs, nincs furcsa hangom, nem folyik az orrom, nem köhögök.

2021. dec. 29. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez csak most jövök ki a covidból.
2021. dec. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Te is csak lázas voltál?
2021. dec. 29. 16:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Lázas votam több mint 1 hétig . Köhögés izomfajdalom gyengeség stb tipikus covid tünetek. Pcr teszt pozitiv lett tehát kovidos voltam . Csak nemtudom mitől lett ez ami neked is.
2021. dec. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ma voltam orvosnál és végbél repedést állapított meg, melegvizes, kamillás ülőfürdőt javasolt, figyelni kell a helyes táplálkozásra.
2021. dec. 30. 21:41
 5/7 anonim ***** válasza:
De ez mitől alakul ki?
2021. dec. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fájdalom szokott lenni?
2021. dec. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kemény széklet után jelentkezett nekem. Fájt a wc-zés. Aztán másnap megint nagyon kemény volt. Ma puhább volt és nem is nagyon vérzett, épp hogy volt a papíron valami napközben.
2021. dec. 30. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!