Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy lehet hogy ennyire beteg...

Hogy lehet hogy ennyire beteg vagyok, de mégsem covidos?

Figyelt kérdés

Harmadik napja már beteg vagyok, és eddig ma vagyok a legrosszabbul: ráz a hideg, megállás nélkül folyik/dugul az orrom, hogy már véresre fújtam, a fejem szétmegy, fáradt vagyok, fájnak a végtagjaim...

Ennek ellenére pl. étvágyam van, szagokat és ízeket érzek, és ma délelőtt csináltunk egy Covid-tesztet is ami negatív lett. Közben meg olyan beteg vagyok hogy pusztulok el. Ez hogy lehet? Mi bajom van ha ez nem Covid?



2021. dec. 29. 20:39
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam hogy a torkom is fáj, bár az az egy ami már kevésbé rossz mint tegnap volt.
2021. dec. 29. 20:40
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
Tesztet kell csinálni pcrt
2021. dec. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
2 évvel ez előtt is feltetted volna ezt a kérdést?
2021. dec. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem csak a covid létezik. Korábban sose voltál pl influenzás?
2021. dec. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De influenza az már van megint? Mert tavaly pl. nem volt. Amúgy nyilván arra gondolna az ember, mert a tünetek nagyobbik része az megegyezik az influenzáéval.
2021. dec. 29. 20:52
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Miért ne lett volna tavaly? :) nincs olyan, hogy nincs, ez nem olyan sajnos, hogy érdeklődés hiányában elmarad, mert mindenki covidos akar lenni.
2021. dec. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
RSV járvány van. Hasonló tüneteket okoz, mint az influenza.
2021. dec. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok vírus van, ami ilyen tüneteket okoz, nem csak a covid.
2021. dec. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugy, hogy nem csak a covid letezik.
2021. dec. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

Az otthpn vegezhető antigen gyorstesztek, amivel gondolom.covidra nezted magad nem pintosak es raadasul a legfontosabbat elfelejtjuk veluk kapcsolatban, hogy a tunetek megjelenese utank 4.-5. napon adjak a legbiztosabb eredmenyt.

A nyalgyujtos, szopogatos, nyalogatos, ujjbegyszurkalosakat felejtsd is el. Azok a megbizhatobbak, amikben egy mintavebo palcikat az orrodba (lehetoleg jo mellyen be kell dugni es ott még kicsit porgetni is) ezek az un. orrgarat mintavevos tesztek. Persze ezt is nezd meg youtuben stb., hogy jol csinald. Reggel tesztelj, ne eves, ivas fogmosas, orrsprayzes utan, de ne is total teli taknyos orral. Ha covidos vagy akkor annak holnap pozitivat kellene mutatnia. Masik hogy leolvasaskor neha nagyo halvany a tesztcsik a T betunel es van aki eszre se veszi...


Egyebkent meg van eleg sok nathat okozo virus, meg igen influenza is még letezik, igy sok .inden okozhatja. Lehet mar stressztol vagy korabbi betegsegtl, vitaminhianytol le vagy gyengulve es olyan virussal talalkoztal, amelyikkel korabban nem es emiatt erzed magad ennyire betegnek.

Ha covidra biztosat akarsz, akkor pedig csakis PCR teszt (mar ha a fentebb leirtakkal ne.akarsz otthon bohockodni).

2021. dec. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!