Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Végbél viszketésre tudnátok...

Végbél viszketésre tudnátok megoldást javasolni?

Figyelt kérdés
Háromnegyed évvel ezelőtt azt hittem hogy bélférges vagyok, szedtem mebendazol tablettát de ugyanúgy viszketett tovább. Majd észrevettem hogy a végbél környékén húzódik egy piros csík, az szokott viszketni. Ekkor gondoltam hogy bőrgomba lehet, használtam Canestent, de nem segített, majd elmentem bőrgyógyászhoz aki felírta a fluconer tablettát amit hetente egyszer kell bevenni 4x. Most már bevettem az utolsót de még mindig viszket és ugyanúgy piros. Lehet hogy nem is bőrgombám van, de akkor mi lehet? Vagy tovább kell szedni a gyógyszert? Próbáltam a teafa olajat is de attól csak még jobban viszketett, pedig az állítólag segít. A válaszokat előre köszönöm!

2021. dec. 30. 13:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, de nem gondolnám hogy aranyerem lenne. 17 vagyok és nem fáj meg semmi amikor vécézek,egyszerűen csak viszket már háromnegyed éve.Nem csak úgy szedem a szereket, a bőrgyógyász ránézett és úgy mondta hogy szerinte bőrgomba, de nem csinált több vizsgálatot, mebendazolt is úgy lehet szedni hogy előtte konzultálsz a háziorvossal
2021. dec. 30. 17:02
 12/15 anonim ***** válasza:

Értelek. Szerinted 17 évesen nem lehet aranyere valakinek?

Mindenesetre próbáld ki: aloe vera gél. Ezerpárszáz Dm-ben. Fújd be napi 3-4x.

2021. dec. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
lehet hogy túl fűszeres ételeket zabálsz!
2021. dec. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A bőrgomba az szétterjed. Ha nem növekszik a terület, akkor nem az.
2021. dec. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kamilla teas borogatas
2021. dec. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!