Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szoktatok aggodni ha sokara...

Szoktatok aggodni ha sokara kaptok idopontot vizsgalatra?

Figyelt kérdés

Izgulok meg aggodok hogy vajon mi lehet a szivemmel.

Concort is szedek magas pulzus miatt.

Megyek kardiologiara 20.-an de az meg nagyon messze van es nagyon kivancsi vagyok mar.

Amikor sokara kaptok idopontot ti is szoktatok izgulni?

Hogy tesztek ellene?


2021. dec. 30. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen,szoktam. Pont jártam én is így nemrégiben,én is a concort szedem.

Én elmentem magánba,nem bírtam kivárni. 40 ezret fizettem úgy ámblokk mindennel együtt.

Neked miért magas a pulzusod? Hány éves vagy?

2021. dec. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Csocso2 ***** válasza:
Van egy bizonyos fokú aggódás de nem kell túlzásba vinni mert kimeritő. Tudod, aminek jönnie kell az úgyis Eljön.Addig élni kell az életet.
2021. dec. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenki sokára kap időpontot. Egy sima vérvétel 2-3 hét, szakorvosi vizsgálat 2-3 hónap, egy MRI 3-4 hónap.
2021. dec. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sose gondoltam volna ezt koràbban, de az is szörnyű tud lenni, ha nagyon gyorsan jönnek az időpontok…. Apum daganatos beteg, áttéteket keresnek mindenfelé, ma volt benn, jan 3-án 3 óra CT, 4 óra MR…. Nagyon nagy a baj, és ezek a gyorsan jövő időpontok ezt az érzést méginkàbb alátàmasztják….. másfelől meg persze nagyon jó, hogy halad a dolog…. Csak a túl gyorsan jövő időpont is tényleg tud ijesztő lenni így :(
2021. dec. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Csocso2 ***** válasza:
A fontos az, hogy felfedezzék, hogy mi a gond és utánna a megfelelő kezelést adják. Ez a kulcsa az egésznek.
2021. dec. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!