Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szorongásra, pánikbetegségre...

Szorongásra, pánikbetegségre szedett gyógyszerek okozhatnak immunrendszer legyengülést?

Figyelt kérdés

Eddig több éven át semmi betegséget nem kaptam el (magát a pánikbetegséget és annak velejáróit leszámítva), 2019 óta semmi bajom nem volt, iszom rendszeresen az immunerősítő kristálygombát meg szedek vitaminokat stb. Hiába Covid, influenza, akármi, egyszer se voltam eddig megfázva se.

Most szeptember óta szedek szorongás, pánikbetegség ellen egyre emelt dózisban Duciltia nevű gyógyszert meg mellé Xanax nyugtatót, és most olyan beteg lettem (influenza vagy valami újfajta Covid variáns), lassan egy hete alig bírok létezni. Mondták hogy a pénik elleni gyógyszerek lenullázhatják az immunrendszert, ez igaz?

Mert ha igen, akkor inkább abbahagyom a szedésüket, sokat amúgy se segítenek, nekem nem hiányzik hogy megint folyamatosan még beteg is legyek és elkapjak mindent, örültem hogy legalább attól megszabadultam...



2021. dec. 31. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség kimondta ezt neked?
2021. dec. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28%
Nem hülyeség, abszolút igaz. De mondok én neked még érdekesebbet. A nyugtatók tolerancia elvonási tünetei közé tartozik a legyengült közérzet, és az influenza szerű tünetek IS. Meg még egy csomó más szarság. Aki nem hiszi, olvasson utána.
2021. dec. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Legjobb lejönni ezekről terápiával, de ha ilyen problémákat okoz, próbálj áttérni a fluvoxamin tartalmú gyógyszerre (FLOUXETIN, FLUVOXAMIN, FEVARIN), mert gyulladáscsökkentő tulajdonsággal bír és a COVID ellen is hatásos lehet.

[link]

2022. jan. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!