Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől erős az immunrendszerem?

Mitől erős az immunrendszerem?

Figyelt kérdés
Valójában érdekel hogy mitől annyira erős hogy sosem vagyok beteg. Persze örülök neki csak hosszú évek óta nem voltam megfázva, orrom sosem folyik,lázas végképp nem vagyok soha és még a Covidot sem kaptam el pedig voltak körülöttem páran azok. Volt hogy bent voltam a városban mindent fogdostam, buszon is voltam és elfelejtettem kezet mosni és még ígyse szedtem össze vírust. Ez mitől lehet, tulajdonképpen már semmi nem tudja legyengíteni az immunrendszerem?
2021. okt. 26. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerencséd van és van olyan is hogy valaki nem kapja el mert nem fogékony rá egyáltalán.Ez nem egy ebola amúgy sem😊

Eddig tudtommal én sem kaptam el

Vitaminokat szedek,sportolok,nem dohányzom

Genetikai dolog is az immunrendszer erőssége de nyilván az életmód nagyon is mérvadó

De az is lehet hogy egy "rokon" vírust már elkaptál és kialakult egy keresztimmunitás is

2021. okt. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Javaslom ezt a cikket elolvasásra az "erős immunrendszerről".


[link]

2021. okt. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Főleg genetika.

Én gyerekkorom óta sűrűn szoktam beteg lenni, régebben évi 2-3 lázas kidőlős.

Az utóbbi masfél évben csak 1x voltam beteg, az covid volt 2 hétig bitang szarul voltam.

De volt már ennél rosszabb betegségem, lehetett influenza vagy már vírus is, de ugye arra nem teszteltek :)

2021. okt. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!