Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet limfómám van?

Lehet limfómám van?

Figyelt kérdés
Több éve (legalább 10 )már megfigyeltem , hogy nő a nyakamon egy dudor, azaz nyirokcsomó mint megtudtam kisebb koromban már.. akkoriban fogszabályzóm volt, így arra fogták, hogy ez csak fém allergia majd jött , hogy monolukleozis stb . Az évek teltek, az orvosok rázták a fejüket, hogy nem kell aggódni. 22 éves vagyok, a csomó pont a biccentő izmomon van, nem kicsi és nagyon kemény sose fáj, mégsem húzódik vissza . Már fél éve az állam alatt is találtam egy újabbat, szintén kemény tömött fájdalmatlan.. most pedig egy hete ugyanilyen formában lágyék tájékon jött ki. Most jutottam el arra a pontra , hogy muszáj alaposabban megvizsgáltatnom. Persze orvoshoz megyek, de google a barátom , nem hagyott nyugodni a gondolat és rákerestem , és minden jel a limfóma nyirokdaganat nevű betegségre utal.. nagyon megijedtem, és ameddig meglesznek az eredmények szeretném magam nyugtatni, hogy ez lehet ártalmatlan is. Valakinek hasonló tapasztalata volt már ? Jöhet hideg is meleg is. Csak szeretnék többet megtudni

2022. jan. 4. 01:50
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Nekem a nyakamon van több kb fel éve de én még nem voltam orvosnal
2022. jan. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Nekem is vannak a nyakamban. A fejbiccentőmön is egy papír szerint 2,5cm. 1 éve ott van, néha vannak körülötte kisebbek is de azok vissza szoktak húzódni. Bár nekem szokott fájni néha. De élek, virulok. :)
2022. jan. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Vérkép + CT/MR, utána biopszia. Nem innen fogjuk megmondani, mi a bajod. Mielőbb fordulj orvoshoz!
2022. jan. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a nyaki nyirokcsomók minden szartól megduzzadhatnak még így betegségektől is, lágyéktájon is húgyuti fertőzés, szőrbenövés stb. több ezer banális betegségtől megduzzadhat egyébként normális jelenség.


Van olyan pont egyébként az emberi testen ahol ha megnagyobbodik az kimondottan daganatot vetít elő de szerencsére az interneten nem fogsz rábukkanni, és én sem leszek olyan hülye hogy elmondjam hol van mert a sok elmebeteg hipochonder elkezdené nyomogatni magának valószínű még sérülést is okozna magának

2022. jan. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!