Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek emiatr depressziós?

Figyelt kérdés

Van a nyakamon 2 csomó. Mozgathatók, puhák, de elég nagyok, az ujjammal lefedhetők. Kb. Borsónyiak..

Biopsziát akart venni a doktor, de végül azt mondta nem vesz, mivel nem fáj, nem nő és mivel nincs lázam, nem izzadok, nem vagyok gyenge. Azt mondta inkább figyeljem csak magamnak.

Azt mondta, hogy ezeknek visszakellett volna menniük maguktól, de sajnos egész nyàron ott vannsk és ezért nem kellene félvállról venni.

De belefáradtam a figyelésbe, rettegek, hogy rákos és emiatt nem tudok a dolgaimra figyelni. Az egyetemen szigorlattal kezdünk, a tanulás sem megy.


Van egy szerelmem, boldog voltam és félek, hogy őt is elvesztem, hogy nem élhetek soká, ha kiderül valami bajom van.


Én szeretnék élni és boldog lenni a szerelmemmel, csak ennyit kérek az élettől:(


Sokszor elsírom magam es rettegek.


A vérvételem is elég rossz, egész nyáron fel van borulva. 2x nézettem, de mindkétszer azt jelezte, mintha gyulladásom lenne, mintha vírus fertőzésem lenne, de beteg se voltam!:(((((


Nagyon el vagyok keseredve.


Covidos tudtommal nem voltam.


Tavasszal oltottak be.


Fiatal vagyok még és nem akarok mást csak élni és végre nem rettegve!!!:(((



2021. szept. 5. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
44%

Neked egy pszichiátert/pszichológust kell felkeresned.

Valakinek kezelni kéne a súlyos hipochondriádat.

2021. szept. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kattoryory ***** válasza:
Nézesd meg mielőbb magánrendelőben. A várakozásnak semmi értelme.
2021. okt. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Végül mi történt?
2022. júl. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!