Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » (Szerinted) voltál már covidos...

(Szerinted) voltál már covidos? (Szavazás, minél többen szavazzatok)

Figyelt kérdés

2022. jan. 7. 22:09
A kérdező szavazást indított:
Voltam már covidos, hivatalos tesztem pozitív lett
Voltam már covidos, otthoni gyorstesztem pozitív lett
Valószínűleg voltam covidos, csak lusta voltam/nem volt lehetőségem tesztelni
Találkoztam covidossal, úgyhogy lehet voltam covidos
Voltak covidra jellemző tüneteim, úgyhogy szerintem voltam covidos
Nem vagyok beoltva, de van antitestem, pedig nem tudok róla, hogy átestem volna
Nem tudok róla/nem hiszem, hogy voltam covidos
Biztosan kijelenthetem, hogy még nem voltam covidos
Egyéb, kommentben leírom
60 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
69%

Az utolsót jelöltem, mert több is igaz. Még 2020 februárban voltam nagyon beteg, ami utólag kiderült, hogy covid tünetes volt és biztos nem influenza. Rá 16 hónappal nézettem antitestet(nem amiatt), negatív lett, de volt azért, nem nulla. Valahogy odakerült és biztos nem oltástól, mert az nincs.

Azóta sok covidossal találkoztam, nem tudom voltam-még, de majd megnézem újra. Bár, szerintem nem, mert elég gyakran teszteltek és akkor mindig - voltam. 2 teszt között lehettem, de szerintem inkább nem, mint igen.

2022. jan. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
57%

Most vagyok covidos, 3 oltással, pozitív a házi teszt.


A másik tesztet most várom, de tuti pozitív, mert olyan vagyok mint a mosott sz@r, gyenge, néha alig látok, mert rááll az agyamra a tejföl köd, ráz a hideg és hányingerem van mindentől.


Azt el se tudom képzelni mennyire odavágott volna élesben. Normális esetben sose vagyok beteg, kb 6 éve semmi bajom, max kicsit taknyos voltam telente.

2022. jan. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!