Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem értem, miért kötelező sok...

Nem értem, miért kötelező sok helyen az oltás?

Figyelt kérdés

Elvileg én döntöm el, hogy mit teszek a testemmel, mit engedek be és mit nem, ezt mondja a "legális abortusz" kampány is. Az állam tényleg ennyire félti az embereket attól, hogy belehalnak a Covidba?

Azt olvastam, hogy akiké a Pfizer cég, egyik sincs beoltva egyáltalán és hogy Magyarországon a képviselőknek, parlament tagoknak nem kötelező az oltás. Azt is olvastamn, hogy a Pfizer oltás összetevői csak 80%-ban nyilvánosak. Nem azt mondom, hogy halott csecsemők vannak beledarálva az oltóamyagba, azt mondom, hogy köszönöm szépen nem szeretném. Miért néznek ezért hülyének, még akkor is, ha van védettségim és ellenanyag termeléses papírom?

Én nem szoktam összeesküvés elméleteket gyártani, olvasgatni vagy kitalálni, de ez tényleg eléggé durván hangzik. Nem félek a Covidtól, többször is elkaptam, de ha be merik vezetni a kötelező oltást...

Értem, hogy elvileg megvéd a betegségtől de, ha még halálos is lenne a betegség, akkor is nekem kellene döntenem, hogy aláírom-e vagy sem. Ha akarom felkötöm magam, ha akarom leugrok valahonnan vagy beveszek valami mérgezőt. Az államnak nincs különösebb beleszólása abba, hogy élni szeretnék-e vagy nem. Akkor, hogy tehetik kötelezővé az oltást ilyen sok helyen?

A liberalizmus hogyan tilthat meg dolgokat, mikor épp az egyén szabadságáról kéne szólnia?

Szerintem az agymosásnak tekinthető, hogy a TV-ben 10 percenként bemondják, hogy oltasd be magad, meg hogy kérd a 3. Oltást. Ezt harsogja az összes nagy Plakát. Kezd egy kicsit az agyamra menni. Nektek nem?



2022. jan. 8. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Aruld mar el, hogy itthon hol van liberalizmus.
2022. jan. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Mert úgy ítéli az adott vezetőség, hogy ebben a szituációban ez a legkisebb rossz.

Válsághelyzetben, mint egy járvány, vagy háború, vagy valami komolyabb természeti katasztrófa, nem a személyes szabadság a legfontosabb szempont.

2022. jan. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

En eut ott abbahagytam, hogy azt olvastam, higy pfizer ez az nincs beoltva..


Amúgy az eü terhelest akarjak csokkenteni vele.

2022. jan. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16%

"Én nem szoktam összeesküvés elméleteket gyártani, olvasgatni vagy kitalálni, "


DE

2022. jan. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Így épül az új világrend.
2022. jan. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!