Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem teték még kötelezövé...

Miért nem teték még kötelezövé a covid oltást?

Figyelt kérdés
Ha minden ember belene oltva akkor vagy vége lenne a covidnak vagy minden ilyen maradna akkor pedig bebizonyosodik hogy az oltás nem müködik.

2022. jan. 9. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Eddig nem bizonyosodott be, hogy nem mukodik?
2022. jan. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Nincs olyan, hogy vége lenne. Ahogy látod, teljesen mindegy, hogy ki hány oltást vesz fel, ugyanúgy megfertőződik és tovább is adja. Itt a lényeg az lenne, hogy az egészségügy, ami amúgy is az összeomlás szélén áll évek óta ne most omoljon össze és ne kerüljön be csak pár százalék a kórházban azok közül, akik megfertőződnek.
2022. jan. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Mert polgárháború törne ki.


Már így is elég necces a helyzet némely országokban! https://www.youtube.com/watch?v=pUtcfItkY80

2022. jan. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudtomal az édesanyámnak nincs köze az oltáshoz de világosits fel ha van más informáciod.
2022. jan. 9. 14:10
 5/10 A kérdező kommentje:

#4

A rendörök kicsit túl kedvesek voltak a tüntetökel keményeb ezközöket is bevethetek volna.

2022. jan. 9. 14:12
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Mert közel a választás és abba tutira belebuknának. Amúgy sem sok értelme van,rengeteg az oltott kovidos.
2022. jan. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

„teték”

„kötelezövé”

„belene”

„müködik”

„Tudtomal”

„tüntetökel”

„keményeb”

„bevethetek”

Neked nem a magyar az anyanyelved, kérdező?

Egyébként hogy gondolod, hogy kötelezővé tesznek egy kísérleti vakcinát? (Oltásnak ne nevezzük, mert nem az.)

2022. jan. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%

#7

Elnézést, de 1942-ben a diftéria elleni oltást is úgy tették kötelezővé, hogy még kísérleti szakban volt. Egyébként a jelenlegi vakcinák esetén legalább két ügymenetet összevontak és ezért ment gyorsabban az engedélyezést. Ezt ugye nem kommentálja senki, vagyis a szakemberek, így viszont egyes szélsőséges - már-már emberellenes - pártok különböző tüntetéseket szervezhessenek az oltások ellen.

2022. jan. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Jólvan szabó t Gábor 1950 akkor add be a 820ik oltást is, én egyet se adtam be, 2 év kellett mire elkapom, miközben rengeteg helyre mászkáltam és fővárosban élek. Mindössze 4 nap láz volt az egész, szóval egy rossz influenza. A rota vírus anno durvább volt 5 6 éve amikor elkaptam. Na az brutális volt, attól tényleg majdnem meghaltam.
2022. jan. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
14%

#9

Az egyik ismerősöm 40 alatti, nem oltakozott és most élet-halál között lebeg a COVID miatt, pedig semmilyen betegsége nem volt korábban. Sőt, rendszeresen sportolt is, ami napi több kilométer futást, esetenként kerékpározást, úszást vagy éppen gyaloglást jelentett. A neje oltatta magát (Pfizerrel), bár elkapta a vírust, de semmi komolyabb tüneteket nem produkált, pedig asztmás és szívbeteg. Most pedig egyedül van otthon a három oltatlan és szintén COVID-os gyerekkel, akik közül egy nincs túl jól.


Szóval erről ennyit.

2022. jan. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!