Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől nyilal be a fájdalom a...

Mitől nyilal be a fájdalom a térdembe?

Figyelt kérdés
Ősszel elkezdtem futni két naponta 1,5 km-t és kb 3 hét után elkezdett fájni a térdem futás közben. Abbahagytam a futást 1 hétre utána pedig heti 1x futottam már csak, de október óta abbahagytam a futást. Azóta a térdembe belenyilal a fájdalom amikor felállok vagy leülök. Folyamatosan csak akkor fáj a térdem. Egy időre elmúltak ezek a tünetek, de voltam túrázni a napokban és azóta visszajöttek ezek a tünetek. 23 éves vagyok és egész nap laptop előtt dolgozok. Mitől lehet ez?

2022. jan. 10. 11:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, nekem annó volt hasonló, akkor a térdem melletti ínhüvely gyulladt be. Sportorvoshoz mentem, ő pedig azt ajánlotta, hogy naponta 2-3x olvasszak el ott egy jégkockát, majd kenjem be inno rheuma krémmel, nekem ezzel hálisten elég hamar elmúlt.

23 éves vagyok én is.

2022. jan. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!