Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy legyek beteg gyorsan?

Hogy legyek beteg gyorsan?

Figyelt kérdés

nagyon kene mar egy kis pihi a sulibol mert ez sok mar nekem. hogyan tudnek belazasodni? vagy barmi amitol itthon maradhatok?

(ne gyertek azzal hogy beszeljek meg itthon stb)



2022. jan. 10. 20:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
70%

Amúgy igen, engem is fel tud bosszantani az ilyen ember. Lehetséges hogy nem ismerik milyen szorongva iskolába járni, és sokszor nem is éri meg, mert ha nincs biztonságérzeted tanulni sem tudsz eredményesen, főleg hogyha a tanár miatt nem. Persze még sok más ok miatt lehetne azt mondani, hogy érthetően nem akar iskolába menni a gyerek.

Nemrég végeztem a gimivel, és az utolsó két év (covid) volt életem legjobb 2 éve, amikor nem kellett bejárni, rengeteg felesleges konfliktust szűrt ki (amikor egyik nap a tanár hisztizett azon ha kérdeztem valamit kíváncsiságból, másnap meg kérdezte mindenkitől amit én kérdeztem előző nap, és elvárta volna hogy tudjuk a választ).

Sokszor nem a tanulás miatt nem akar menni az ember, hanem mert nem akar hülyék közt lenni. Meg lehetne oldani, hogy normális szakemberek dolgozzanak az iskolákban, akik motiválnak a tanulásra, én rengeteg ilyennel találkoztam, és pont ezért szeretek tanulni, sokkal jobban tanultam onlineban, és megszerettem a tantárgyakat tanár nélkül, de ugye ahhoz pénzt kéne ölni az oktatásba, az meg nem megy mostanában...

2022. jan. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!