Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan legyek beteg gyorsan?

Hogyan legyek beteg gyorsan?

Figyelt kérdés
Az van , h 2 hete hianyoztam a suliból 1 hétig ... és ma reggel óta faj a torkom. És szombat este tudtam meg , h jövőheten 2 tzt és 1x meg felelek ... ( és csak szerdáig tart a suli és nem szeretnek már addig írni dogat/felelni ...) es ugye amikor beteg voltam egész nap feküdtem es loszart se tanultam. És most meg írok 2 dogat és felelek... Mit csináljak , hogy holnap reggelre nagyon beteg legyek vagy szerdáig ne keljen bemennem?
2017. dec. 17. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 hete hiányoztál 1 hetet, akkor mit csináltál az elmúlt 1 hétben? Miért nem hoztad be a lemaradásod?
2017. dec. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Miért nem kérted el előbb, hogy miből kell készülni? Ha már azon a héten megkérdezed, amikor hiányoztál, hogy mit kell bepótolnod, akkor ma simán fel tudtál volna készülni.


Ha mindenképp lógni akarsz, akkor add be a szüleidnek, hogy beteg vagy, hátha elhiszik. De jobb lesz a téli szünetben tanulni?

2017. dec. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ha ismernétek az osztályomat , hogy milyen idióták akkor értenének , hogy miért nem kertem el.... ( már volt olyan , hogy mást mondtak meg és nem is abból volt a doga ....) szóval nagyon nem bízok bennük
2017. dec. 17. 20:36
 4/12 A kérdező kommentje:
A tanároktól nem szoktam el kérni mert ezt mondjak , hogy : “miért nem figyeltél mikor elmondtam ...?” és mikor mondom , h hianyoztam akkor meg azzal jön , hogy kérjem el valakitől ...
2017. dec. 17. 20:39
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs egy normális lány osztálytársad?

Hanyadikos vagy?

2017. dec. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra hova jut az ország újabb 27 év múlva ha az elmúlt 27 évben idáig jutott. Az ágynak esés máris elérhető vele. Ezt ki kell egészíteni TV bekapcsolásával, amiben 99 %-ban értelmetlen szemét megy, és hatására azt a kérdést fogod kiírni hogy hogyan gyógyulj meg.
2017. dec. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kifogás, kifogás, kifogás. A tanárnak meg lehet mondani, hogy nem vagy velük jóban, legyen szíves segíteni.
2017. dec. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Fiú osztály ? (18 vagyunk és az összes sík hülye ...)


Nyolcadikba járok

2017. dec. 17. 20:43
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet hogy előbb utóbb muszály lesz bemenned mert minél tovább halasztod annál több bepótolni valód lesz. Esetleg egy röpdogát el lehet kerülni de egy normális dogát főleg tzt be kell pótolni. Csak magadnak csinálsz rosszat ezzel mert ja nem lesznek még a jegyeid egy jó gimihez akkor megint egy ilyen osztályod lesz valószínűleg.
2017. dec. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Már gimis vagyok ...
2017. dec. 17. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!